ایام محرم 1398
1389/06/02 17:01:00
سرویس اقتصادی
یکی از امضا کنندگان طرح استیضاح وزیر نیرو:

وزارت نیرو از نظر تخصصی درست اداره نمی‌شود

**نایب رییس اول کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با اشاره به طرح استیضاح وزیر نیرو تاکید کرد: وزیر نیرو به دلیل جابه‌جایی مدیران کارآزموده با افرادی که تجربه مدیریتی نداشته‌اند، این وزارتخانه را متلاشی کرده است.

"احمد علی کیخا" نماینده زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت درباره طرح استیضاح وزیر نیرو گفت: انتقاد بنده به عنوان یکی از امضا کنندگان استیضاح وزیر نیرو با توجه به تخصصی بودن این وزارتخانه و اهمیت آب در زندگی مردم، مدیریت نادرست این وزارتخانه است.

وی ادامه داد: وزیر نیرو باید فردی باشد که به ابعاد مختلف وزارت نیرو آشنایی داشته و از نظر مدیریتی هم توان اداره وزارتخانه را داشته باشد.

کیخا خاطر نشان کرد: در یک سالی که از ریاست آقای نامجو بر وزارت نیرو می گذرد، شاهد هستیم که آقای وزیر حساسیت موضوع "آب" را درک نکرده، در مدیریت خود جدیت لازم را ندارد و در عین حال بدنه تخصصی وزارتخانه نیز ایشان را نپذیرفته است.

نایب رییس اول کمیسیون کشاورزی تصریح کرد: از طرف دیگر ایشان به دلیل جابه جایی مدیران کارآزموده و با تجربه با افرادی که تجربه مدیریتی نداشته اند وزارتخانه را متلاشی کرده اند چنانچه این وزارتخانه از نظر تخصصی درست مدیریت نمی شود.

نماینده سیستان ابراز امیدواری کرد: از آنجایی که بیشتر اعضای کمیسیون کشاورزی طرح استیضاح را امضا کرده اند، این استیضاح در صحن نیز رای بیاورد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet