هدر اصلی
1386/05/09 14:51:00
سرویس سیاسی

رئیس مجلس: اهدای خون، یکی از راه‌های خوب کمک به همنوع است

رئیس مجلس پس از اهدای خون گفت: روحیه دستگیری و کمک به همنوع در مردم ایران بالاست و یکی از راه‌های خوب کمک به همنوع اهدای خون است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، غلامعلی حدادعادل که به منظور اهدای خون در واحد انتقال خون مستقر در راهروهای مجلس حاضر شده بود، اظهار داشت: خوشحالم از اینکه نمایندگان مجلس در این کار درست شرکت کردند و امیدوارم پیام این کار برای مردم این باشد که در کار انتقال خون جدی باشند و بیشتر به هم نوعان خود کمک کنند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه مجلس برای انتقال خون چه بودجه‌ای را اختصاص داده است، تصریح کرد: مجلس در کار انتقال خون مضایقه نمی‌کند.

رئیس مجلس در پاسخ به این سوال که آیا خون اصولگرایان با نطق آقای افروغ به جوش آمده یا خیر؟ گفت: شما می‌خواهید سوال‌های سیاسی خودتان را با اضافه کردن یک کلمه خون از من بپرسید؟ اجازه بدهید این سوال‌ها روزهای چهارشنبه مطرح شود.

وی خاطرنشان کرد: نوع دوستی و کمک به دیگران از خصوصیات بارز ایرانی‌هاست و شما شاهد بودید اول مهر و شب عید که دستگاه‌های امداد از مردم تقاضای کمک کردند مردم با چه شور و شوقی استقبال نمودند و نمونه آن کمک‌هایی است که از طریق صندوق‌‌های خیریه به کمیته امداد امام خمینی(ره) اهدا می‌شود.

حدادعادل ادامه داد: همه اینها نشان می‌دهد که روحیه دستگیری از دیگران و کمک به همنوع در مردم ایران بالاست و اهدای خون نیز یکی از راه‌های خوب کمک به همنوع است و انسان تا خودش محتاج نشود متوجه اهمیت این کار نمی‌شود.

رئیس مجلس تصریح کرد: به حمد الله آنطور که مسئولان سازمان انتقال خون اعلام کردند، آمار ایرانی‌هایی که در این کار خیر شرکت می‌کنند در جهان درصد بالایی را تشکیل می‌دهد که من از این بابت از مردم تشکر می‌کنم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet