خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1389/06/02 19:31:00
سرویس اقتصادی
گروسی در گفت وگو با خانه ملت:

حضور وزرای صنایع، اقتصاد و بازرگانی در کمیسیون صنایع

**عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: محرابیان وزیر صنایع، حسینی وزیر اقتصاد و غضنفری وزیر بازرگانی با حضور در این کمیسیون پیرامون نحوه مقابله با تحریم‌ها و وضعیت صنعت نساجی کشور بحث و تبادل نظر کردند.

"حسین گروسی" نماینده شهریار در مجلس در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در  این جلسه محرابیان وزیر صنایع، حسینی وزیر اقتصاد و غضنفری وزیر بازرگانی و مسئولین صنعت نساجی کشور حضور یافتند که نمایندگان نظرات خود را  پیرامون نحوه مقابله با تحریمها و وضعیت صنعت نساجی بیان و تاکید کردند که باید از ورود کالاهایی که از کیفیت خوبی برخودار نیستند، جلوگیری شود.

وی افزود: نمایندگان همچنین از سه وزیر تقاضا کردند که از کشورهایی که ایران را تحریم کرده کالا خریداری نشود و ایران هم به نوعی آنها را تحریم کند و بر تقویت صنایع داخلی تاکید کردند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به بررسی وضعیت  صنعت نساجی در این جلسه اضافه کرد: تاکید شد که واردات نباید طوری باشد که به تولید داخلی ضربه بزند و باید از کشت پنبه در کشور حمایت کرد و مناطقی که می توان پنبه کاشت، به کشت پنبه تشویق کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet