ایام محرم 1398
1389/06/03 10:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اسماعیلی:

مشایی درباره پیشنهاد حضور در جلسه‌ای با نمایندگان سکوت کرد

**عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان گفت: ما به مشایی پیشنهاد داده‌ایم تا در جلسه مشترکی با نمایندگان حضور یابد و به ابهامات درباره مباحثی که مطرح کرده است، پاسخ دهد.

ولی اسماعیلی عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به گفت‌وگوی نمایندگان مجلس با اسفندیار رحیم مشایی در جلسه مشترک دولت و مجلس اظهار داشت: در جلسه دولت و مجلس مشایی مسائلی را با نمایندگان مطرح کرد و گلایه‌های خود را از نمایندگان در خصوص موضع آنها نسبت به اظهارات خود ابراز داشت.

وی افزود: مشایی گفت مسائلی را که مطرح کرده است از باب دلسوزی بوده چرا که ما باید برای نسل چهارم انقلاب تدبیری داشته باشیم.

اسماعیلی با بیان اینکه مشایی به سؤالات کلی نمایندگان پاسخ داد ادامه داد: برخی نمایندگان از پاسخ‌های مشایی قانع می‌شدند و برخی پاسخ‌های مشایی را قانع کننده نمی دانستند و در نهایت هم این پرسش و پاسخ‌ها نتیجه نمی‌داد، چرا که مسائل یاد شده به صورت رسمی مطرح نمی‌شد.

اسماعیلی در این رابطه گفت: ما به مشایی پیشنهاد داده‌ایم تا در جلسه مشترکی با نمایندگان حضور یابد و به ابهامات صاحب نظران مسائل اسلامی و همچنین نمایندگان در خصوص مباحثی که مطرح نموده است پاسخ دهد ولی از آنجایی که این پیشنهاد در حاشیه نشست دولت و مجلس مطرح شده بود، مشایی پاسخی به این پیشنهاد نداد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet