شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/06/03 10:24:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی:

نیروگاه اتمی بوشهر دارای مصونیت بین المللی است

**نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: نیروگاه اتمی بوشهر به عنوان یکی از نیروگاه های اتمی دنیا دارای مصونیت بین المللی است لذا هرگونه تعرض و تجاوز به آن جرم بین المللی محسوب می شود.

حسین سبحانی نیا نماینده مردم  نیشابور در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به اینکه راه اندازی نیروگاه بوشهر یکی از کارهای اساسی و مهم سالهای اخیر است گفت: راه اندازی این نیروگاه نماد مقاومت ملت ایران در دستیابی به حقوق حقه خود است.

وی تصریح کرد:نیروگاه بوشهر پایه و مبنای راه اندازی 20 راکتور اتمی می باشد و در واقع مبنای پیوستن ایران به اردوگاه هسته ای جهان است.

نماینده نیشابور با بیان اینکه راه اندازی نیروگاه بوشهر منجر به افزایش اعتبار جمهوری اسلامی ایران در منطقه شد،افزود:نیروگاه بوشهر به عنوان یکی از نیروگاه های اتمی دنیا از مصونیت بین المللی برخوردار است و هرگونه تعرض و تجاوز به آن جرم بین المللی محسوب می شود.

سبحانی نیا راه اندازی نیروگاه بوشهر را به مثابه شکست بزرگی برای آمریکا و اسرائیل تلقی نمود و اظهار داشت:برخی از تحلیل گران غربی به شکست امریکا و رژیم صهیونیستی در پی راه اندازی نیروگاه بوشهر اعتراف کرده اند و آن را شکست بزرگی برای آنها دانسته اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet