هدر اصلی
1389/06/03 10:34:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه:

سفرهای استانی دولت نمره قابل قبولی گرفته است

**رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: سفرهای استانی دولت اگر چه ضعف هایی دارد،ا ما در مجموع نمره قابل قبولی گرفته است.

سید جواد زمانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: سفرهای استانی دولت باعث شده مسئولین از نزدیک در جریان مشکلات استان‌ها و شهرستان‌های کشور قرار گرفته و با دید بازتری برای رفع این مشکلات تصمیم گیری کنند.

وی افزود: این سفرها تعهداتی برای دولت ایجاد و سبب می شود، دولتمردان در پی تحقق این تعهدات باشند که همین باعث افزایش کار و خدمت رسانی توسط دولت شده است.

زمانی اظهار داشت: از سوی دیگر سفرهای استانی دولت باعث شده توزیع اعتبارات و امکانات در مسیر عدالت بیشتری قرار گیرد، هر چند هنوز این امر بطور کامل محقق نشده است.

وی ادامه داد: البته سفرهای استانی دولت معایبی نیز داشته، از جمله آنکه مصوبات اجرا نشده این سفرها موجب می شود نوعی بی اعتمادی برای مردم ایجاد شود.

نماینده کنگاور، صحنه و هرسین عنوان کرد: پیشنهادم این است برای کارآمدتر کردن این سفرها کارگروهی تشکیل شود و یا اگر این کارگروه وجود دارد تقویت شود که مصوبات سفرها را رصد و موانع اجرا این مصوبات را رفع کنند.

زمانی افزود: به عنوان مثال در استان کرمانشاه مصوباتی را در سفر اول همچون پالایشگاه آناهیتا و راه آهن غرب کشور داشتیم که به علت اجرا نشدن در مصوبات دور دوم سفر نیز آمد، در صورتیکه اگر این مصوبات اجرایی می شد در سفر دوم می توانستیم مصوبات جدیدتری را برای توسعه استان به تصویب برسانیم.

این نماینده مجلس پیشنهاد کرد که در دور سوم سفرها رویکرد اشتغالزایی نیز به رویکرد فرهنگی سفرها اضافه شود و گفت: اگر اشتغال در کشور ایجاد شود بسیاری از معضلات فرهنگی و اجتماعی امروز کشور را نخواهیم داشت.

زمانی در پایان گفت: در مجموع سفرهای استانی کاری خوب و مثمر ثمر بوده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet