هدر موبایل
1389/06/03 11:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
علیخانی:

جلسات دولت ‌و مجلس از طرح دعواهای سیاسی در رسانه‌ها جلوگیری می‌کند

**عضو فراکسیون اقلیت مجلس گفت: همین اندازه که دعواهای سیاسی به جلسات مشترک دولت و مجلس کشیده شود و افراد در این جلسات درد دل خود را مطرح کنند، بهتر از این است که برخی مسائل در رسانه‌ها مطرح شود.

حجت الاسلام قدرت الله علیخانی نماینده اصلاح‌طلب مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به جلسه مشترک اخیر دولت و مجلس اظهار داشت: اصل برگزاری جلسات این چنینی و دور هم نشستن مسئولان مفید است.

وی با بیان اینکه برپایی جلسات این چنینی کار شایسته‌ای است افزود: همین اندازه که دعواهای سیاسی به اینگونه جلسات کشیده شود و افراد در این جلسات درد دل خود را مطرح کنند و اشکالات را بگویند بهتر از این است که برخی مسائل در رسانه‌ها مطرح شود.

علیخانی ادامه داد: جلسات این چنینی دعواهای سیاسی بین دولت و مجلس را کم می‌کند و به جای آنکه هر کدام از طرفین با کنایه و یا صریحا از طرف مقابل انتقاد کنند و یکدیگر را متهم کنند در این جلسات کنار هم می‌نشینند و سخنان خود را مطرح می‌نمایند.

نماینده مردم قزوین گفت: به اقتضای ادب وقتی افراد کنار هم می‌نشینند یک سری مسائل را رعایت می‌کنند و سعی می‌کنند که مسائل و مشکلات خود را به صورت دوستانه مطرح کنند و بیشتر در جهت اصلاح امور گام برمی‌دارند، بر این اساس باید گفت که جلسات و نشست‌های مشترک میان دولت و مجلس بسیار خوب و مفید خواهد بود.

وی با اشاره به توصیه رهبر انقلاب مبنی بر تعامل بین دولت و مجلس اظهار داشت: رهبر انقلاب توصیه کرده‌اند که مسئولین باهم هماهنگ باشند و باهم وحدت داشته باشند و در جهت حل مشکلات معیشت، اشتغال، تورم و همچنین در خصوص تحریم‌ها و تهدیدهایی که وجود دارد باهم مشورت کنند و راه حلی برای این مسائل پیدا نمایند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet