هدر موبایل
1389/06/03 13:07:00
سرویس صحن
نماینده مردم رشت در نطق میان دستور خود تاکید کرد:

نمایندگان مجلس در اجرای فرامین رهبری‌از‌هیچ کوششی دریغ نمی کنند

**نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد: نمایندگان مجلس در راستای اجرای فرامین و منویات مقام معظم از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "جبار کوچکی نژاد" نماینده مردم رشت روز چهارشنبه در سخنرانی میان دستور گفت: نمایندگان مجلس در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری از هیچ کوششی دریغ نمی کنند و با این اقدام خود دشمنان را ناامید می کنند.

وی خاطرنشان کرد: سخنان مقام معظم رهبری در دیدار اخیر خود که بر وحدت و اتحاد و سیاست های نظام تاکید فرمودند فصل الخطاب امور است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد: تحریم های اقتصادی نخستین بار نیست که ملت ما را تهدید کرده، مردم ما با صبر و حوصله، وحدت،کار و همت مضاعف تهدیدهای دشمنان را به فرصت تبدیل می کنند.

وی خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای احمدی نژاد،ملت ایران انتظار حل مشکلات و عمل به قانون را دارند،عمل نکردن به قانون کشور را از هم می پاشاند.

کوچکی نژاد خاطرنشان کرد: چرا یکباره هزاران نفر از استادان دانشگاه را بازنشسته کردید،دانشگاه جامع علمی کاربردی را با 400 هزار دانشجو تعطیل کردید، امور 600 هزار دانشجو مقطع کاردانی را به وزارتخانه ای سپردید که حتی قادر به ادامه کار خود نیستند.

وی یادآور شد: مردم به عدالت محوری شما رای دادند چرا امروز چندین نفر از مدیران ارشد شما از چندین شرکت حقوق های کلان دریافت می کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس خاطرنشان کرد: مردم از بیکاری نگران نیستند از تبعیض در جذب نیرو به شدت نگرانند.

کوچکی نژاد گفت: به وزیر آموزش و پرورش تاکید می کنم تغییر و تحولات در این وزارتخانه باید براساس کار کارشناسی باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet