هدر موبایل
1387/02/15 11:27:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور

"غلامعلی حداد عادل" رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز یکشنبه تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش خانه ملت، جزییات این تذکرات به این شرح است:

- تذکرات علیخانی نماینده بوئین زهرا و آوج به وزیر نیرو در خصوص اقدام عاجل نسبت به تامین حق آب تابستانی کشاورزان استان قزوین؛ به وزیر بازرگانی در خصوص رسیدگی عاجل به وضعیت نابسامان توزیع سیمان در استان قزوین بخصوص شهرستان تاکستان و روستاهای تابعه آن و به رئیس جمهور در خصوص دستور رفع مشکل پرداخت وام های دامداریها و گاوداریهای سنتی از طریق بانک های کشاورزی و ملت در استان قزوین و دستور پرداخت حقوق , مزایا و مطالبات معوقه گارگران شرکت تولیدی پادزانیچ (ایران یدک سابق).

- تذکر حجازی فر نماینده خوی به رئیس جمهور در خصوص دستور تسریع دراعلام نمودن فرمانداری ویژه خوی و تبدیل دهستان دیزجدیز به شهر و دستور تسریع در احداث مقبره شمس تبریزی در خوی با توجه به تصویب بودجه آن.

- تذکر یحیی زاده فیروزآباد نماینده تفت و میبد و گرانمایه پور نماینده کاشان و آران بیدگل به وزرای مسکن و شهرسازی و کشور در خصوص جلوگیری از افزایش بی سابقه اجاره مسکن و مقابله با فعالیت بنگاه های ملکی غیرمجاز.

- تذکر حسنوند نماینده سلسله و دلفان به وزیر کشور در خصوص ارائه لایحه تفکیک و استقلال حوزه انتخابیه سلسله و دلفان به دو حوزه مستقل برای دوره نهم مجلس شورای اسلامی.

- تذکر امیری خامکانی نماینده زرند و کوهبنان به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص تسریع در حل مشکل چارت سازمانی دانشکده پرستاری زرند و رفع کمبودها و مشکلات و تقویت دانشکده.

- تذکر نژادفلاح نماینده طالقان، ساوجبلاغ و نظرآباد به وزیر علوم تحقیقات و فناوری در خصوص بررسی علت کوتاهی در ایجاد مراکز دانشگاهی در شهرستانهای ساوجبلاغ و نظرآباد و به وزیر نیرو در خصوص رسیدگی به علت کوتاهی در صدور مجوز حفر چاه برای شهرکهای گلخانه ای و صنعتی شهرستانهای ساوجبلاغ و نظرآباد.

- تذکر شاهی عربلو نماینده رباط کریم به وزیر نیرو در خصوص تسریع در شروع عملیات اجرایی فاضلاب شهر رباط کریم و نسیم شهر و گلستان شهرستان رباط کریم.

- تذکر فهیمی گیگلو نماینده پارس آباد و بیله سوار به وزیر نیرو در خصوص حذف جریمه در محاسبه آب بهاء کشاورزی برای کشاورزان دشت مغان.

- تذکر سادات موسوی نماینده مبارکه به وزیر صنایع و معادن در خصوص اجرای مصوبات هیات وزیران در سفر ریاست جمهوری به استان اصفهان و عدم کاهش افزایش صدهکتار به شهرک صنعتی سه راهی مبارکه.

- تذکرات باغبانیان نماینده نطنز و قمصر به وزیر صنایع و معادن در خصوص شروع عملیات اجرایی شهرکهای صنعتی قمصر، بادرود، جوشقان و کامو و به رئیس جمهور در خصوص دستور پرداخت خسارات سرمازدگی به محصولات کشاورزی منطقه بخصوص باغات انار بادرود.

- تذکر اسماعیلی نماینده هشترود و چاراویماق به رئیس جمهور در خصوص دستوراتخاذ تدبیرلازم و تشکیل کمیته بحران برای مقابله با آثارخشکسالی درزمینه های محصولات کشاورزی و کمبود آب شرب و زراعی و تامین آذوقه و به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص اتخاذ تدابیر لازم و ارائه لایحه برای جبران خشکسالی و ارائه پیشنهادات لازم جهت تامین ارزاق عمومی.

- تذکر سجادیان نماینده خواف و رشتخوار به وزرای  جهاد کشاورزی و  کشور در خصوص تسریع در اعزام هیاتی برای رسیدگی و جبران خسارات شدید ناشی از خشکسالی های  11 ساله گذشته بخصوص سال جاری شهرستانهای خواف و رشتخوار.

- تذکر فضلعلی نماینده تویسرکان به وزیر راه و ترابری در خصوص تسریع در پرداخت بدهی ملک خریداری شده برای اداره راه و ترابری شهرستان تویسرکان.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet