هدر موبایل
1389/06/03 14:24:00
سرویس اقتصادی
نادران در گفت و گو با خانه ملت:

اراده‌ای برای هدفمندسازی یارانه‌ها ازمهر وجودندارد

**یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در واکنش به این گفته رئیس جمهور که اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها به نوعی با افتتاح حساب و ثبت نام از هم اکنون آغاز شده است، عنوان کرد: اگر حساب باز کردن را ما جزء مراحل هدفمندسازی یارانه ها بدانیم باید گفت که حدود ۱۵ سال است که اجرای این قانون آغاز شده است چرا که مردم از آن زمان حساب سیبا باز کردند و این مختص حال نیست.

"الیاس نادران" در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اعتقاد به اینکه اراده جدی برای اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها از مهرماه وجود ندارد، خاطرنشان کرد: ما برای اجرای این قانون تاکنون هیچ نشانه ای ندیده ایم.

این نماینده اصولگرای مجلس با اظهار اینکه دولت تاکنون درباره عملیات اجرایی قانون هدفمندسازی یارانه ها هیچ توضیحی نداده است، گفت: براین اساس ما هیچ اطلاعی درباره اجرای این قانون نداریم.

نماینده تهران در مجلس ادامه داد: برخلاف ادعاهایی که از ناحیه مسئولان دولتی به ویژه معاونت پارلمانی رئیس جمهور تاکنون مطرح شده است که زمان مشخص تعریف شده ای برای اجرای این قانون وجود دارد اما نمی توان هم اکنون آن را اعلام کرد، این اتفاق نیفتاده است و براین اساس می توان گفت تاخیر در اجرای این قانون دیگر هیچ موضوعیتی ندارد.

نادران همچنین درباره زمان پرداخت یارانه نقدی به مردم که پیش از این عنوان شده بود 2 ماه قبل از اجرای قانون این اتفاق خواهد افتاد، عنوان کرد: چون هنوز زمان دقیقی برای اجرا اعلام نشده است این بحث هم موضوعیتی ندارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet