ایام محرم 1398
1389/06/03 13:09:00
سرویس صحن
در پایان جلسه علنی امروز قرائت شد

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی

**تذکرات کتبی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به رئیس جمهور و مسئولان نهادهای اجرایی کشور در صحن علنی مجلس قرائت شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، حسین سبحانی نیا عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان جلسه علنی امروز تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس جمهور و مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد.

- تذکر محمد قسیم عثمانی نماینده بوکان به رئیس جمهور مبنی بر صدور دستور ساخت ورزشگاه 5هزار نفری بوکان.

- تذکر فلاحت پیشه نماینده مردم اسلام آباد غرب به وزیر دفاع برای بررسی علت تاخیر سازمان اتکا در احداث کارخانه قند شهرستان اسلام آباد غرب طبق مصوبه هیئت وزیران.

- تذکر قاضی پور نماینده ارومیه به وزیر نیرو در خصوص حفاظت از دریاچه ارومیه.

تذکر علیخانی نماینده قزوین به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای دستور در فوری در مورد پرداخت عادلانه یارانه مطبوعات و نشریات استان قزوین و رفع تبعیض و بی عدالتی در این مورد.

تذکر جلالیان نماینده دیر، کنگان و جم به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص رسیدگی به وضعیت نامطلوب پوشش تلفن همراه در شهرستان های دیر، کنگان و جم.

- تذکر رضایی میرقائد نماینده مسجد سلیمان به وزیر نیرو در مورد تسریع در رسیدگی به وضعیت آب آشامیدنی شهر مسجد سلیمان و روستاهای اطراف

- تذکر رحیمی نصب نماینده مردم سمنان و حسینی نماینده نیشابور به وزیر صنایع و معادن درخصوص رسیدگی و نظارت جدی بر ایفای تعهدات شرکت‌های خودرو سازی به مشتریان خود.

- تذکر صابری نماینده مردم نهبندان به وزیر درمان و آموزش پزشکی در خصوص صدور دستور شبانه روزی نمودن درمانگاه شهرستان سربیشه.

 - تذکر ثروتی نماینده مردم بجنورد به وزیر آموزش و پرورش در خصوص حل مشکلات مربوط به آموزشیاران نهضت سواد آموزی و معلمان حق التدریس.

- تذکر قوامی نماینده اسفراین، شهرزاد نماینده اصفهان، امیری کهنوج نماینده منوجان و نصیر پور نماینده سراب به وزیر آموزش و پرورش در خصوص حل مشکلات آموزشیاران نهضت سواد آموزی.

 - تذکر میرخلیلی نماینده میناب به رئیس جمهور مبنی بر صدور دستور توزیع عادلانه امکانات اقتصادی و اجتماعی در شهرستان‌های میناب رودان و جاسک.

 - تذکر بهروز جعفری نماینده مردم سمیرم به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تسریع در ابلاغ دستور عمل خرید تضمینی سیب درختی سمیرم.

- تذکر یوسف‌نژاد نماینده مردم ساری به وزیر بازرگانی در خصوص دستور عدم واردات برنج و عدم توزیع برنج وارداتی در فصل برداشت محصول.

- تذکر افشاری نماینده مردم داراب به وزیر راه در خصوص تسریع در اتمام عملیات راه سازی یکی از محورهای حوزه انتخابیه خود تذکر داد.

- تذکر قاضی پور نماینده ارومیه و رحمانی نماینده تبریز به رئیس جمهور در خصوص ضرورت اقدام سازمان تربیت بدنی در مورد ضمانت‌های اجرایی بی‌طرفی فدراسیون فوتبال تذکر داند.

- تذکر قنبری نماینده مردم ایلام به وزیر بهداشت در مورد عمل کردن به وعده‌های داده شده در خصوص احداث مراکز درمانی شبانه روزی در شهرهای آسمان آباد و زرنه.

- تذکر بنایی نماینده مردم قم به وزیر نیرو در خصوص اجرای مصوبه هیات دولت برای محاسبه نرخ برق مصرفی استان قم در ماههای تیر و مرداد بر اساس تعرفه مناطق گرمسیری.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet