خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/06/03 17:46:00
سرویس کمیسیون ها
جمشید انصاری خبر داد:

تغییر در سیاست‌های سهام عدالت

**برخی سیاست‌های اعطای سهام عدالت تغییریافته و در آینده نزدیک این تغییرات اعلام خواهد شد.

"جمشید انصاری"نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب به نشریه مردم نو، افزود: زمانی که کالا و خدمات با استفاده از یارانه‌های پرداختی دولت در اختیار مردم قرار می‌گیرد به دلیل استفاده نکردن عموم مردم از خدمات و بهره‌مندی گروهی خاص از تمامی یارانه‌های دولتی، عدالت در ارائه کالا و خدمات رعایت نمی‌شود.

وی به جایگزینی یک هزارو 500 دستگاه اتوبوس و دو هزار و 500 دستگاه مینی‌بوس در کشور اشاره کرد و گفت: تسهیلات جایگزینی از محل بنگاه‌های زودبازده به استان‌ها اختصاص خواهد یافت.

انصاری، با بیان اینکه منابع محدودی دردست دولت است، افزود: مدیران استانی باید نسبت به پیگیری اخذ تسهیلات مذکور اقدام کنند.

وی، با تشریح اثرات هدفمند‌سازی یارانه‌ها در بخش حمل و نقل جاده‌ای، افزود: هدفمند‌سازی یارانه‌ها مقدمه‌ای برای واقعی کردن قیمت کالا و خدمات در جامعه است.

این نماینده مجلس به عمر ناوگان حمل و نقل استان اشاره کرد و گفت: در پایان سه ماهه اول امسال متوسط عمر ناوگان باری از 15/6 سال و متوسط عمر ناوگان باری کشور 11/16 سال است.

انصاری افزود: در سه ماهه اول امسال بیش از یک میلیون و 154 هزار تن کالا در استان زنجان جابجا شده که 31 درصد سهم شهرستان زنجان بوده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet