ایام محرم 1398
1389/06/04 08:18:00
سرویس کمیسیون ها
نماینده مردم خرمدره و ابهر خبر داد:

جشن پایان جاده خاکی در شهرستان خرمدره

**نماینده مردم خرمدره و ابهر در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر جاده یک روستای باقی‌مانده شهرستان در سال جاری آسفالت شود، در این صورت جشن پایان جاده خاکی شهرستان خرمدره برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،"احمد مهدوی ابهری" در گفت و گو با روزنامه مردم نو، با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی و آبادانی خوبی در روستاهای شهرستان وجود دارد، خاطرنشان کرد: امیدوار هستیم که شاهد افتتاح و بهره‌برداری برخی از این پروژه‌ها در هفته دولت باشیم که این امر نیازمند تحرک پیمانکاران است.

وی تصریح کرد: باید روستاییان از برکت‌هایی که دولت مهیا کرده است، بهره‌مند شوند که در این زمینه دهیاران باید تلاش و پیگیری مضاعفی برای اتمام پروژه‌ها داشته باشند.

نماینده خرمدره با اشاره به تلاش‌ دولت‌ در رفع مشکلات روستاها تصریح کرد: محرومیت‌زدایی از روستاها هدف دولت است و دولتمردان در راستای اجرای عدالت از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

مهدوی با تأکید بر لزوم گسترش استفاده از آبیاری قطره‌ای از سوی روستاییان اظهارداشت: به دلیل کمبود آب باید در زمینه گسترش فرهنگ استفاده از آبیاری قطره‌ای تلاش کنیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر در سال جاری، جاده یک روستای باقی‌مانده شهرستان آسفالت شود،در این صورت جشن پایان جاده خاکی شهرستان خرمدره برگزار می‌شود که در صورت تحقق این مهم، در سطح استان نخستین شهرستان محسوب می‌شویم.

وی بر لزوم نظارت مسئولان بر بازار اظهار داشت: همه مردم خواهان نظارت ویژه بر بازار ماه مبارک رمضان هستند و مسئولان باید در این زمینه همت ویژه‌ای داشته باشند.

مهدوی افزود: خوشبختانه مشکلی در مورد تأمین مواد غذایی مردم نداریم و از شهروندان می خواهیم که در صورت مشاهده تخلف از سوی فروشندگان، موارد را با مسئولان در میان بگذارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet