حلول ماه ربیع الاول
1389/06/04 09:40:00
سرویس اقتصادی
ترابی مطرح کرد؛

تذکر به وزرای کشور و اطلاعات درخصوص سرقت دام درگرمسار

**نماینده مردم گرمسار با اشاره به موضوع سرقت دام در این شهرستان گفت: در این خصوص تذکری به وزیر کشور و وزیر اطلاعات دادم تا موضوع با جدیت بیشتری پیگیری شود.

 به گزارش خبرنگار خانه ملت،"عبدالرضا ترابی"نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامیدر گفتگو با نشریه کویر اظهارداشت: در زمان تعطیلات تابستانی مجلس  ملاقات‌هایی با دکتر عزیزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی داشتیم.

وی گفت:با تخصیص اعتبارات بیشتر برای پروژه سد مخزنی نمرود روند کار سرعت بیشتری گرفته است و امیدواریم که اگر اعتبارات خوبی را در قالب همان بودجه مصوب پروژه که حداقل 80 درصد باشد،بدهند، می‌توانیم سد را اواسط سال آینده آبگیری کنیم.

ترابی همچنین درباره پروژه مترو گرمسار- تهران نیز گفت: با توجه به دیداری که با وزیر راه و معاونان ایشان داشتیم با 10 میلیارد تومان از درخواست 50 میلیاردی ما موافقت شد تا از بودجه‌ای که در جدول 12 داریم اعتبار تخصیص داده شود و بتوان کار ریل‌گذاری این پروژه را هم آغاز کرد که البته الان زیر‌سازی آن به پایان رسیده است.

وی درباره فعالیت‌های صورت گرفته درحوزه اقدامات درمانی نیز یادآور شد: ملاقاتی با وزیر بهداشت  درباره بحث مربوط به امکانات بیمارستان امام خمینی گرمسار داشتیم همچنین از وزیر بهداشت درخواست کردیم که بیمارستان 100 تختخوابی در حال ساخت گرمسار یک بیمارستان آموزشی باشد که با اینکار هم موافقت شده و از طریق دانشگاه علوم پزشکی سمنان در حال پیگیری هستیم.  مذاکراتی با معاونان آموزشی و سلامت وزارت بهداشت نیز داشتیم تا آنها هم برای نهایی شدن این موضوع نظرات خود را ارائه دهند.

ترابی در ادامه افزود: بیمارستان‌های آموزشی معمولاً در مکان‌هایی ساخته می‌شوند که در آن شهر دانشکده پزشکی وجود داشته باشد. منتظر این مورد هم هستیم که با توجه به موافقتی که از شورای گسترش گرفته‌ایم دانشکده پزشکی ما هم محقق شود. غیر از بیمارستان 100 تختخوابی،طرح توسعه بیمارستان قدیمی امام(ره) را هم در برنامه داریم.

وی در ادامه به پروژه‌های عمرانی منطقه اشاره کرد و گفت: پروژه بعدی که الان آماده بهره برداری شده و تا دو سه ماه آینده انجام می‌شود مربوط به تصفیه خانه گرمسار است که بخشی از اعتبار مورد نیاز آن را مقام معظم رهبری و بخشی دیگر را وزیر نیرو در دولت نهم تخصیص داده اند. البته پس از ملاقاتی هم که با وزیر نیرو و معاون ایشان رئیس سازمان آب و فاضلاب کشور داشتیم در خواست اعتبار بیشتری را دادیم.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet