ایام محرم 1398
1389/06/04 14:33:00
سرویس سیاسی

انتقاد علیخانی نسبت به عدم اجرای مصوبات سفرهای استانی در قزوین

**قدرت الله علیخانی با انتقاد از عملکرد دولت در سفرهای استانی گفت: بسیاری از مصوبات دولت در سفر استانی هیات دولت به قزوین عملیاتی نشده است.

"قدرت‌الله علیخانی" نماینده مردم قزوین و آبیک در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت با انتقاد از عدم اجرایی شدن مصوبات استانی دولت در استان متبوعش اظهار داشت: بخش زیادی از مصوبات دولت در این استان اجرا نشده است که مهمترین آن بیمارستان 200 تختخوابی است که آماده بهره‌برداری است و دولت در سفر استانی که اردیبهشت ماه سال گذشته به قزوین داشت مصوب کرد که چارت تشکیلاتی این بیمارستان را تهیه و تدوین کند ولی متاسفانه تاکنون اقدامی در این خصوص صورت نگرفته است.

وی افزود: این مشکل فقط به استان ما مربوط نمی‌شود بلکه با تحقیقاتی که انجام دادیم متوجه شدیم که در 20 شهرستان دیگر هم بیمارستان احداث شده اما چارت آنها هنوز تدوین نشده است و این مسئله مشکلات را برای مردم این شهرستان‌ها ایجاد کرده است.

نماینده مردم قزوین،آبیک والبرز در گفتگو با خبرنگار خانه ملت،تصریح کرد: بررسی‌های ما نشان داده که معاونت نظارت،برنامه ریزی و راهبردی ریاست جمهوری در این زمینه کوتاهی و کرده است که باید مورد پیگیری قرار گیرد.

علیخانی در ادامه از عملکرد فرهنگی دولت انتقاد کرد و اظهار داشت: یارانه‌هایی که به مطبوعات استانی پرداخت می‌شد مدتی است که قطع شده است و مشخص نیست وزارت ارشاد با چه دلیل و انگیزه‌ای چنین اقدامی را انجام داده است.

وی تاکید کرد: با وجود تذکراتی که به این وزارت داده شده است اما هنوز پاسخی دریافت نشده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet