هدر موبایل
1389/06/04 15:22:00
سرویس سیاسی
نماینده تهران تاکید کرد:

دولت توجه دقیق به اجرای قانون داشته باشد

**نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در مجموع با مثبت ارزیابی کردن عملکرد دولت در طی سال گذشته، خاطرنشان کرد: در عین حال از دولت انتظار داریم که توجه دقیق به اجرای قانون داشته باشد.

"لاله افتخاری"نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر  درگفت وگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به سفرهای استانی دولت خاطرنشان کرد: سفرهای استانی که دولت انجام می دهد زمینه تعامل با نمایندگان را فراهم کرده و کار بسیار خوبی است و البته کار بی سابقه ای نیست و در سیره انبباء بوده و مقام معظم رهبری نیز خود بارها به سفرهای استانی رفته اند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس،تصریح کرد: صرف حضور دولت در جمع مردم شهرهای مختلف ضمن اینکه زحمت برای دولت است، کاری ارزشمند است که باعث آشنایی نزدیک با مشکلات مردم در استان ها می شود.

عضو فراکسیون اصولگرایان در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اجرای قانون در کشور، خاطرنشان کرد:انتظار این است که دولت بعنوان مجری قانون، خود توجه دقیقی به اجرای قانون داشته باشد.

نماینده تهران با اشاره به توصیه های مقام معظم رهبری بر اجرای قانون درکشور، تصریح کرد: معظم له بارها بر اجرای قانون حتی اگر آن قانون ناقص هم باشد، تاکید کرده اند و بنابراین وظیفه همه مسئولان است که به اجرای قانون پایبند باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet