حلول ماه ربیع الاول
1389/06/05 10:44:00
سرویس بین الملل
نماینده بستان آباد:

تحریم‌ها با عقلانیت مدیریت شود

**نماینده بستان آباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم توجه به تولیدات داخلی در زمان تحریم، خواستار مدیریت تحریم‌ها با عقلانیت شد.

"احد خیری" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در ارزیابی از عملکرد دولت در حوزه سیاست خارجی، گفت: با توجه به تحریم‌های اعمال شده علیه جمهوری اسلامی، می توان با اتحاد و همدلی مشکلات را حل کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی با اعلام اینکه حل مشکلات مردم در زمان تحریم نیاز به یک مدیریت عقلانی دارد، خاطرنشان کرد: هدف دشمنان از اعمال تحریم‌ها، ایجاد فاصله بین مردم و مسئولان است که با اتحاد و همدلی می‌توان این توطئه‌ها را خنثی کرد.

خیری با تاکید بر اینکه مسئولان باید با وحدت حول محور ولایت فقیه و مدیریت مشکلات، نگذارند که به مردم فشار وارد شود، خاطرنشان ساخت: در این زمان بیش از هر زمان دیگری توجه به تولیدات داخلی لازم است.

نماینده بستان آباد با اشاره به عملکرد دولت در حوزه داخلی نیز گفت: اقدامات دولت‌ در طی سال‌های اخیر در بخش راه سازی شتاب بیشتری گرفته که هرچند برخی مشکلات در این حوزه وجود دارد، اما اقدامات دولت در این بخش قابل تقدیر است.

وی اجرای طرح پزشک خانواده و اجرای بیمه روستائیان و عشایر را از دیگر طرح‌های موفق دولت جمهوری اسلامی ایران نام برد و اظهار کرد: اگر این طرح‌ها به طور کامل در کشور اجرا شود، سیر مهاجرت به شهرهای بزرگ کاهش یافته و در نتیجه آن حاشیه نشینی در شهرها کم شده و از تبعات منفی آن کاسته خواهد شد.

عضو کمیسیون اقتصادی افزایش امید به زندگی را از دیگر مزایای اجرای طرح‌های پزشک خانواده و بیمه روستائیان و عشایر عنوان کرد.

خیری نوسازی مسکن روستائیان را از دیگر اقدامات خوب دولت نام برد و افزود: قوه مجریه همچنین در سال‌های اخیر اقدامات خوبی در بخش صنعت، سدسازی و آب رسانی به روستاها انجام داده است که قابل تقدیر است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet