هدر موبایل
1389/06/05 11:39:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نادران:

شیطنت عده‌ای برای تفرقه افکنی بین قوا پذیرفتنی نیست

**نماینده مردم تهران گفت: به هیچ وجه پذیرفتنی نیست که کسی بخواهد با شیطنت به دنبال ایجاد تفرقه در کشور باشد.

الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت:‌ اگر تعامل بین دولت و مجلس براساس چارچوب‌های موجود صورت گیرد، نه تنها مطلوب است بلکه جزو ضروریات کشور هم محسوب می‌شود، چرا که هم‌افزایی بین قوا از مسائل مهم در کشور است.

وی افزود: اگر همه به دنبال این باشند که بخواهند وحدت یک طرفه در جامعه ایجاد کنند و همیشه یکی از قوا از موضع خود عقب‌نشینی کند این مسئله پذیرفتنی نیست و توصیه مقام معظم رهبری هم این چنین نبود.

نماینده مردم تهران ادامه داد:‌ به هیچ وجه پذیرفتنی نیست که کسی بخواهد با شیطنت به دنبال ایجاد تفرقه در کشور باشد و یا به سمت یکجانبه گرایی کار را پیش ببرد و باید در مقابل این عده هوشیاری و بصیرت به خرج داد.

نادران تأکید کرد: تمام مسائل مطرح باید در چارچوب فرمایشات رهبری و موازین اصولگرایی باشد که اگر چنین باشد انجام امور مفید خواهد بود و تنها باید برای انجام آن هوشمندی بیشتری به خرج داد.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: نباید در این بین در دام دیگران افتاد و فریب بازی دیگران را خورد و یا در زمین دیگران بازی کرد، بر این اساس باید گفت که این مسائل موضوعات روشن و شفافی است که باید آنها رعایت کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet