هدر موبایل
1389/06/05 11:37:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نادران مطرح کرد:

اهتمام ‌اصولگرایان و حاکمیت در بازگشت شخصیت‌های مختلف به حلقه‌ نظام

**یک نماینده‌ی اصولگرای مجلس شورای اسلامی گفت: مجموعه‌ی اصولگرایان، حاکمیت و نهادهای نظارتی ذی‌ربط باید در راستای توصیه‌ی جذب حداکثری مقام معظم رهبری، بازگشت شخصیت‌های مختلف به حلقه‌ی نظام را بپذیرند.

الیاس نادران در گفت‌وگو با ایسنا گفت: در شرایط سال گذشته که تقابل‌هایی صورت گرفت و فضا غبارآلود و ابهام‌آلود بود، ممکن بود برخی افراد مواضع مشخصی نداشته باشند و جبهه‌بندی‌ها به هم ریخته بود.

وی گفت: هم‌اکنون به‌ویژه بعد از راهپیمایی 9 دی و 22 بهمن و انسجام ملی که مردم به نمایش گذاشتند و مانور قدرت مردم در مقابل فتنه‌گران بود، فرصتی پیش آمد تا افرادی که به هر دلیلی یا کم‌بصیرتی و یا عدم تحلیل واقع‌بینانه از شرایط و یا تحت تاثیر رسانه‌های خارجی قرار گرفتند، مواضع خود را اصلاح کنند.

این نماینده‌ی اصولگرای مجلس تاکید کرد که این بازگشت باید پذیرفته شود و همگان برای ایجاد یک فضای صمیمی و آرام تلاش کنند.

نادران با اعتقاد به این‌که باید فرصت فعالیت و رقابت‌های سیاسی به همگان داده شود، گفت: البته اگر افرادی شیطنت‌هایی داشتند که مستحق به دادگاه رفتن و محاکمه شدن هستند، باید این مسیر قانونی طی شود. کما این‌که راجع به نمایندگان مجلس وقتی شکایتی صورت می‌گیرد، برای پاسخگویی به دادگاه مراجعه می‌کنند که اگر جواب دهند، تبرئه می‌شوند و در غیر این صورت مراحل قانونی درخصوص آنها طی خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet