روز مجلس
1389/06/06 10:14:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده‌ سیرجان و بردسیر:

یکی از کارهای ماندگار دولت نهم و دهم سفرهای استانی است

**عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با خوب تلقی کردن سفرهای استانی، تصریح کرد: ارزیابی از سفرهای استانی مثبت است.

شهباز حسن‌پور در ارزیابی از سه دوره‌ی سفرهای استانی دولت در آستانه‌ی آغاز هفته‌ی دولت، به ایسنا، گفت: خوشبختانه یکی از کارهای خوبی که در کشور جمهوری اسلامی ایران، مخصوصا در دولت نهم و دهم به فرهنگ تبدیل شده؛ رسیدگی دولت به نقاط محروم و دورافتاده بود.

وی افزود: این سفرها در راستای عدالت‌محوری و دولت عدالت‌محور یکی از کارهای بسیار پسندیده و حسنه بود. این سفرها را نباید به عنوان یک سفر معمولی تلقی کرد؛ بلکه باید به عنوان یک حسن خوب و به عنوان یک حسنه‌ی ماندگار و باقیات الصاحات در این دولت قلمداد کرد.

نماینده‌ی مردم سیرجان و بردسیر در خانه‌ی ملت، ادامه داد: همان گونه که شهیدان رجایی و باهنر لحظه‌ای غیر از تبعیت از ولایت فقیه و ندیدن خود و خدمت به مردم متدین و به خاطر خدا خدمت کرده‌اند و در تاریخ ماندگار شدند، یکی از کارهای ماندگار دولت نهم و دهم نیز سفرهای استانی است.

وی اظهار کرد: خوشبختانه اکثر وزرا نیز توجه و عنایت خاصی را به این سفرها دارند. هر چند برخی از وزراء نیز کوتاهی‌هایی کرده‌اند که امیدواریم که کمیته‌ای که به ریاست معاون اول رییس‌جمهور پیگیر مصوبات است با افرادی که کوتاهی در این راستا کرده‌اند، برخورد مقتضی صورت دهد.

وی برای بهتر نتیجه دادن سفرهای استانی، پیشنهاد کرد: برای این ه این سفرها برای مردم تاثیر خوب و ماندگارتری داشته باشد، درخواست می‌شود مصوبات صورت گرفته هر چه سریع‌تر اجرایی شود و مجلس نیز در برنامه‌ی پنجم با نگاهی به آنچه که در مصوبات سفرهای گذشته‌ی دولت بوده، به شکلی همراهی و همکاری کند که همه‌ی مصوبات در طول سه سال باقیمانده‌ی دولت دهم اجرایی و به مرحله‌ی نهایی و پایانی برسد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet