هدر موبایل
1389/06/06 10:55:00
سرویس فرهنگی
نوباوه وطن:

دولت های پس از انقلاب در حوزه فرهنگی قوی عمل نکرده اند

** عضو کمیسیون فرهنگی با اشاره به اینکه برای طرح های فرهنگی همیشه بودجه های خوبی در نظر گرفته شده است از مشکلات موجود در حوزه فرهنگی انتقاد کرد و گفت: دولت ها بعد از انقلاب در زمینه مسائل فرهنگی اقدامات خوبی انجام نداده اند.

"بیژن نوباوه وطن" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت به مناسب هفته دولت اظهار داشت: عملکرد دولت در ابعاد گوناگون باید مورد بررسی قرار گیرد،  به نظر من دولت در عرصه سیاست خارجی از عهده احقاق حق ملت ایران در  پروژه انرژی صلح آمیز هسته ای برآمده است.

نماینده تهران ،ری ،شمیرانات و اسلامشهر در ارزیابی خود از عملکرد دولت در حوزه فرهنگی افزود: دولت در بحث اقتصادی دست به کار بسیار بزرگی زد که در30 سال گذشته مغفول مانده بود.

وی افزود: علیرغم مشکلاتی که اجرای طرح هدفمند کردن یارانه برای دولت داشت اما دولت این شجاعت را به خرج داد و دست به اصلاح ساختار اقتصادی زد، کاری که شاید اگر ده، پانزده سال قبل انجام می شد با ضایعات کمتری نسبت به شرایط موجود انجام می شد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در خصوص عملکرد دولت در عرصه فرهنگ گفت: در بعد فرهنگی کار بیشتری نیاز است و دولت ها بعد از انقلاب در زمینه مسائل فرهنگی اقدامات خوبی انجام نداده اند نوباوه افزود:  به نظر می رسد در برنامه های فرهنگی هنوز دچار مشکلات متعددی هستیم که رفع این مشکلات نیاز به کارهای بیشتری دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet