شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/06/06 11:22:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده آمل:

دولت در سناریوی فرسایشی غرب ابتکار عمل را به دست گرفت

**نماینده مردم آمل در مجلس عملکرد دولت دهم در بخش هسته ای را بسیار موفق خواند و گفت: دولت در سناریوی فرسایشی غرب، ابتکار عمل برای دستیابی به انرژی صلح آمیز هسته ای را به دست گرفت.

عزت اله یوسفیان ملا روز شنبه و همزمان با پنجمین روز هفته دولت در گفت‌وگو با ایرنا، افزود: ما در بخش هسته ای شعار اصلی نظام جمهوری اسلامی مبنی بر 'نه شرقی و نه غربی' را محقق کردیم و به همه نشان دادیم که به غرب و شرق وابسته نیستیم.

وی با بیان اینکه دستیابی ملت ایران به انرژی صلح آمیز هسته ای مطابق با مقررات بین المللی صورت گرفته است، گفت: مردم ایران برای نظام اسلامی بالاترین هزینه را پرداخت کرده اند چرا که هزینه ای گران‌تر از خون هزاران هزاران شهید و ایثارگر نیست.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات ادامه داد: دستیابی به انرژی هسته ای علاوه بر یک مساله علمی ، مساله ای اعتقادی است و به استقلال ما بازمی گردد که باید آن را به جان خرید.

نماینده مردم آمل همچنین تاکید کرد: عملکرد دولت در دستیابی ملت ایران به انرژی صلح آمیز هسته ای موفق است زیرا کشورهای غربی و آمریکا در تلاش بودند تا دولت را به منظور انجام مذاکرات به دنبال خود بکشانند اما قضیه برعکس شد و دولت ابتکار عمل را به دست گرفت.

یوسفیان ملا به عملکرد دولت در بخش هسته ای نمره 19 داد و آن را بسیار خوب ارزیابی کرد. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet