شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/06/06 11:26:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نوباوه:

رهنمودهای مقام ولایت فصل الخطاب وحدت

**عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت:وحدت عملی زمانی تحقق می یابد که افراد جامعه به وحدت نظری در اصول خود رسیده باشند بنابراین طبق رهنمودهای اخیر مقام معظم رهبری تنها با احزاب و گروه هایی می توان به وحدت رسید که به اصول انقلاب و نظام اسلامی پایبند باشند.

بیژن نوباوه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به وحدت مورد نظر مقام معظم رهبری گفت:وحدت عملی زمانی تحقق می یابد که افراد جامعه به وحدت نظری در اصول خود رسیده باشد بنابراین طبق فرمایش مقام معظم رهبری تنها با احزاب و گروه هایی می توان به وحدت رسید که به اصول انقلاب و نظام اسلامی پایبند باشند.

وی با تاکید بر اینکه وحدت در رویه و روش ها در گروی وحدت در اصول و مبانی است اظهارداشت:میثاق ما وحدت بر اصول قانون اساسی و ولایت فقیه است.

وی با تاکید بر اینکه در جامعه اکثر شاخص ها و گروه ها سیاسی دارای وحدت اصولی هستند گفت:اختلاف سلایق سیاسی در روش ها، رویه های سیاسی احزاب و گروه ها خلاصه می شود.

وی با اشاره به اینکه احزاب ریشه دار هیچ گاه به خاطر اختلاف سلایق جزیی اصول را زیر پا نمی گذارند اظهارداشت:فرمایشات مقام معظم رهبری فصل الخطاب علمی و منطقی پیرامون وحدت با دوستان و دشمنان انقلاب اسلامی بود./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet