شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/06/05 22:47:00
سرویس سیاسی
نایب رییس مجلس:

نقد منصفانه ابزاری کارآمد برای ارتقای کارایی مجلس است

**نایب رییس مجلس شورای اسلامی نقد منصفانه و مبتنی بر اطلاعات درست را ابزاری کارآمد در راستای ارتقای کارایی مجلس شورای اسلامی دانست.

به گزارش خانه ملت، "سیدمحمدحسن ابوترابی فرد" امروز جمعه 5 شهریور ماه که به مناسبت آغاز به کار سرویس مجلس سایت خبری تابناک در دفتر این سایت حضور یافته بود، به مسئولان تابناک توصیه کرد از همه ظرفیت و توان خویش برای تبیین و ارتقای جایگاه رفیع مجلس شورای اسلامی استفاده کرده و راه را برای ایفای نقش این نهاد بالنده و برآمده از اراده ملت ایران در ارتقای کارایی نظام جمهوری اسلامی هموار سازند.

وی همچنین بر ضرورت تحلیل تاریخ زرین سه دهه تلاش مجلس شورای اسلامی برای ترسیم نقش نمایندگان مردم در خانه ملت در حراست از دستاوردهای نظام جمهوری اسلام، تحکیم ارکان مردم سالاری دینی، با تثبیت جایگاه رفیع رهبری نظام به عنوان عمود قدرتمند خیمه انقلاب، رویارویی با توطئه‌ها و دسیسه‌های خارجی، داخلی و نقش آفرینی به عنوان نماد وحدت ملی و انسجام اسلامی در برابر دیدگان مردم، تاکید کرد.

ابوترابی فرد همچنین تبیین جایگاه قانونگذاری و نظارت را در اداره مبتنی بر اندیشه و دانش جامعه و به کارگیری نقد منصفانه و مبتنی بر اطلاعات درست را به عنوان ابزاری کارآمد در راستای ارتقای کارایی مجلس شورای اسلامی و پرهیز از هر اقدام دور از اخلاق و تعهد را توصیه نمود.

وی همچنین بر فراهم آوردن زمینه تعامل و همکاری مبنی بر اخلاق با دانش و تعهد قوای سه‌گانه با الهام از سخنان حکیمانه و داهیانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و حراست سرمایه عظیم وحدت ملی و انسجام اسلامی جامعه تاکید کرد.

در این مراسم همچنین، "علی افراشته" معاون اجرایی رییس مجلس شورای اسلامی آمادگی  روابط عمومی مجلس را  برای انعکاس نظرات و پیشنهادهای مخاطبان را برای پیگیری و اتخاذ تصمیمات مقتضی به تمام ارکان و اجزا مجلس اعلام کرد.

وی همچنین بر اهتمام بیشتر به اخبار هیات رئیسه، کمیسیون‌ها و دستور کار آنها و مطالب وبلاگ‌های نمایندگان در جهت ارتباط بیشتر مردم با نمایندگان تاکید کرد.

سرویس مجلس سایت خبری تابناک  امروز جمعه با حضور "سیدمحمدحسن ابوترابی فرد" نایب رییس، "محمدحسین فرهنگی" عضو هیأت رئیسه مجلس، "علی افراشته" معاون اجرایی و "مهدی کیایی" مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی شروع به کار کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet