هدر موبایل
1389/06/06 13:24:00
سرویس سیاسی
جبهه خط امام و رهبری طی بیانیه‌ای اعلام کرد

امروز، وحدت از برترین وظایف کارگزاران نظام است

**جبهه پیروان خط امام و رهبری با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: امروز نمایش همدلی، وحدت و همسویی و تلاش دسته‌جمعی در جهت خنثی‌سازی فشار دشمن و حرکت به سمت قله‌های پیروزی و اهداف بلند چشم‌انداز بیست‌ساله از برترین وظایف و حساسترین اقدامات مسئولین و کارگزاران نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش خانه ملت، متن کامل بیانیه جبهه پیروان خط امام و رهبری به این شرح است:

رهنمودهای بسیار مهم و تعیین کننده مقام معظم رهبری در ملاقات با کارگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران، در جلسات متعدد شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری و واحد سیاسی مورد بحث و بررسی قرار گرفت لازم دیدیم که ضمن انطباق حرکت آینده این جبهه بر رهنمودهای معظم له، موارد ذیل را جهت تنویر افکار عمومی و اعلام تعهد به پیشگاه ملت بزرگ ایران بر پی گیری آنها، به عرض ملت شریفل ایران برسانیم.

1ـ توبه و انابه در ماه مبارک رمضان که بر آن تاکید زیادی شده با شناسایی اشتباهات و خطاهای گذشته و برگشت از آنها امکان پذیر است. غفلت از اشتباهات شخصی، گروهی، حزبی، صنفی و جناحی مانع از توجه به توبه و انابه است، از خداوند متعال می خواهیم که ما را به خطاها و انحراف‌های خودمان آشنا نموده وتوفیق توبه و بازگشت از آنها را در این ماه شریف به ما عنایت نماید، تا بتوانیم اندیشه، گفتار و رفتارمان را اصلاح کنیم و از روزه دارانی باشیم که از تقوای الهی نصیب وافر می‌برند.

2ـ گسترش عدالت ـ فرو بردن خشم ـ فرو نشاندن آتش ـ جذب نیروهایی که به دلیل ضعف ایمان و یا خطای تحلیل از کاروان انقلاب عقب افتاده و یا جدا شده‌اند از مبرم‌ترین وظایف کارگزاران نظام جمهوری اسلامی است. جذب حداکثری و دفع حداقلی با رعایت اصول و ارزشها، سیاست راهبردی مقام معظم رهبری است که مکرر به آن توجه می دهند. آتش افروزی، خبرچینی، افراد را به جان هم انداختن تبلیغ و اصرار بر جداسازی بعضی یاران دیروز از قافله انقلاب، عملکرد ضد تقوا است که نشان‌دهنده بی‌تاثیر بودن عبادات شخصیه و روزه‌داری است. از خداوند متعال مسئلت می‌نماییم که ما را به لباس پرهیزکاران ملبس نماید و توان فرو بردن خشم در مقابل دوستان را به ما عنایت نماید.

3ـ دشمنی و اختلاف نظام جمهوری اسلامی با رژیم اشغالگر قدس از طرفی و خلق و خوی استکباری ایالات متحده آمریکا از طرف دیگر یک اختلاف مبنایی و اصولی است.

ایران اسلامی حکومتی به نام اسرائیل و ملتی را به نام اسرائیلی‌ها به رسمیت نمی‌شناسد این رژیم را جعلی و تحمیلی می دانیم و دشمنی ما با رژیم صهیونیستی از آغاز نهضت حضرت امام مطرح بوده و همواره آن را فریاد خواهیم زد انشاءالله امت اسلامی در روز قدس امسال همانند سالهای گذشته و بلکه پرخروش تر فریاد مرگ بر اسرائیل را یکپارچه و به عنوان طلایه داران امت اسلامی سرخواهند داد.

خوی استکباری آمریکا مانع از نزدیکی ایران اسلامی به این رژیم و مذاکره با آن می باشد. زمزمه های آغاز ارتباط و یا مذاکره با این رژیم مستکبر از اشتباهات اساسی است که بعضا به زبان مسئولین جاری می شود. مذاکره با حکومتی که در طول نیم قرن گذشته همواره مشت آهنین خود را به ما نشان داده و در مقابل اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران ایستاده ممنوع است و این ممنوعیت تا تغییر واقعی و حقیقی خوی استکباری آمریکا همچنان پابرجا خواهد بود.

مذاکره در جو تهدید، فشار ـ ارعاب همراه با صدور قطعنامه به معنای عقب نشینی و تسلیم در مقابل خواسته مستکبرین است که ایران اسلامی هیچ زمانی زیر بار آن نخواهد رفت.

4 ـ فشارهای آمریکا در اشکال فشار اقتصادی ـ تهدید نظامی ـ جنگ روانی برای اثرگذاری بر روی افکار عمومی در داخل و در جامعه بین المللی در دستور کار دائمی این رژیم استکباری است که بحمدالله بسیاری از آنها نه تنها جزء سیاست‌های نخ نما شده‌ای است که از تاثیر افتاده است بلکه فشارهای اقتصادی همواره می‌تواند با تدبیر و خرد جمعی تبدیل به اهرمی برای پیشرفت بیشتر ایران اسلامی گردد.

دشمنان ما همواره مترصد استفاده از بعضی اختلاف سلیقه ها و تحلیل های مسئولین داخل کشور و قوای مختلف هستند و بعضا با برنامه ریزی و حمایت از بعضی خرابکاری‌های کوردلان در درون جامعه ما تلاش می‌نمایند جنگ روانی علیه ملت ما را تشدید نمایند.

امروز نمایش همدلی، وحدت و همسویی و تلاش دسته‌جمعی در جهت خنثی‌سازی فشار دشمن و حرکت به سمت قله‌های پیروزی و اهداف بلند چشم‌انداز بیست‌ساله از برترین وظایف و حساسترین اقدامات مسئولین و کارگزاران نظام جمهوری اسلامی است.

انجام وظیفه و مسئولیت‌های قوه مجریه و طراحی نقشه راه توسط قوه مقننه و حراست از اجرای دقیق قوانین و رعایت و حفاظت از حقوق شهروندان و حاکمیت توسط قوه قضاییه از وظایفی است که بایستی با وسواس و دقت به انجام آن مبادرت نمود و در ضمن انجام دقیق مسئولیت‌ها، ادبیات و تعاملات بین قوا بایستی به صورتی باشد که از آن بوی دشمنی، خصومت، رقابت‌های غیرضرور، دفع حداکثری، زیاده‌خواهی و انحصارطلبی، فرقه گرایی سیاسی، قانون گریزی و تخلف از مقررات به مشام نخورد و دشمنان نظام و ملت را به اصرار بر تعبیر نمودن خواب‌های آشفته خود تحریک نکند.

5ـ قطعنامه‌های شورای امنیت که در اوج بی‌عدالتی و زورگویی علیه منافع ایران اسلامی صادر شده و به مرحله اجرا درآمده است بایستی به سکویی جهت خودکفایی بیشتر ایران اسلامی در تولید کالاهای صنعتی و کشاورزی و دسترسی به فناوری‌های جدید تبدیل گردد.

از مجلس شورای اسلامی می‌خواهیم که با همکاری دولت نسبت به مدیریت عقلایی واردات و قوانین مورد نیاز طوری اقدام نمایند که علاوه بر حمایت خردمندانه از تولید داخلی، زمینه بالا بردن کیفیت آنها را فراهم نماید تا سهم تولید داخلی در بازارهای بین المللی رشد قابل قبولی پیدا کند.

6 ـ جبهه پیروان خط امام و رهبری ضمن اعلام بیعت مجدد با مقام معظم رهبری اعلام می‌نماید که تمامی مساعی خود را برای همدلی، همراهی و همسویی جبهه اصولگرایان و توسعه کمی و کیفی آن و جذب حداکثری و تلاش را برای جذب یاران قدیمی انقلاب که از راه بازمانده‌اند به عمل آورده و با تاکید بر محور قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری و حاکمیت قانون در جامعه از تمامی قوا و کارگزاران نظام جمهوری اسلامی در چارچوب اصول و ارزش‌ها با همه توان حمایت نماید.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

محمدرضا باهنر نایب رئیس شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری

ششم شهریور ماه 1389 مطابق با هفدهم رمضان المبارک

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet