هدر موبایل
1389/06/06 13:27:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

سفرهای استانی دولت نماد احترام به مردم است

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حضور هیات وزیران در بین مردم استانها و شهرستانها را یکی از نکات بسیار مثبت دولتهای نهم و دهم دانست و گفت: سفرهای استانی نماد احترام گذاشتن به مردم است.

اسماعیل کوثری روز شنبه و همزمان با پنجمین روز هفته دولت در گفت و گو با ایرنا ، افزود: دولتها پس از پیروزی انقلاب اسلامی و با توجه به حضور مردم در صحنه های مختلف و بویژه خواسته حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب در رسیدگی و توجه به مردم در مجموع نمره مثبت و قابل قبولی را اخذ کرده اند اما دولتهای نهم و دهم نسبت به دولتهای قبل امتیازات بیشتری را کسب نموده اند.

وی اظهار داشت: دولت فعلی در راستای عمل به شعارهای عدالتخواهی مطابق با خواست بنیانگذار انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب گامهای بسیاری برداشته است به گونه ای که مردم در این دوره ، دولتمردان را در کنار خود حس کرده اند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی همچنین سفرهای استانی را کار بسیار مثبت و شایسته ای خواند و تاکید کرد: این سفرها در دولتهای بعدی هم باید ادامه یابد و جلسات هیات دولت نباید فقط در پایتخت تشکیل شود.

نماینده مردم تهران ساده زیستی دولتهای نهم و دهم را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: مقابله با مفاسد باید با قاطعیت دنبال شود و نتایج آن نیز به سمع و نظر مردم برسد.

کوثری همچنین با تاکید بر اینکه دولتهای نهم و دهم از جهات بسیار زیادی موفق بوده اند، خاطرنشان کرد: دولت فعلی باید الگویی برای سایر دولتها باشد. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet