هدر موبایل
1389/06/06 13:29:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
فولادگر:

تهیه بسته پیشنهادی کمیسیون ماده10 احزاب هفته آینده پایان می‌پذیرد

**عضو کمیسیون ماده ۱۰ احزاب از اتمام بررسی‌ها و تهیه بسته پیشنهادی این کمیسیون در رابطه با اصلاح قانون احزاب در هفته آینده خبر داد.

حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس و عضو کمیسیون ماده 10 احزاب در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به تهیه بسته‌ای پیشنهادی در رابطه با اصلاح قانون احزاب در این کمیسیون گفت:‌ تهیه این بسته با توجه به اینکه مراحل پایانی بررسی‌ها را در کمیسیون طی می‌کند، به احتمال زیاد هفته آینده به پایان خواهد رسید.

وی افزود: تصمیمی در این باره که بسته پیشنهادی به صورت طرح یا لایحه به مجلس شورای اسلامی ارائه شود، گرفته نشده و قرار است که کمیسیون در این رابطه با وزارت کشور رایزنی کند.

عضو کمیسیون ماده 10 احزاب تصریح کرد:‌ البته با توجه به اینکه قانون احزاب از اهمیت زیادی برخوردار است، این امکان هم وجود دارد که بسته با تاخیر به مجلس ارائه شود.

فولادگر ادامه داد: از طرفی هم با توجه به اینکه، لایحه مسیر قانون شدن را سریع‌تر طی می‌کند، امکان دارد که بسته پیشنهادی کمیسیون به صورت لایحه ارائه شود اما اگر بنا بر مشکلاتی امکان ارائه لایحه از سوی دولت وجود نداشته باشد، احتمالا نمایندگان مجلس در کمیسیون آن‌را به صورت طرح ارائه خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: البته این امکان هم وجود دارد که بسته پیشنهادی کمیسیون ماده 10 را در قالب موادی الحاقی به طرح مطروحه در مجلس اضافه کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet