هدر موبایل
1389/06/06 13:32:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سبحانی‌نیا:

مردم در روز جهانی قدس، مظلومیت ملت فلسطین را به گوش جهان می‌رسانند

**حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا تصریح کرد: مشارکت در راهپیمایی روز جهانی قدس خشم مسلمانان را علیه کسانی که قبله اول مسلمانان را اشغال کرده‌اند، نشان می‌دهد.

این عضو هیات رییسه مجلس، در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که احیای موضوع قدس شریف و جلب توجه مسلمانان به اولین قبله مسلمانان جهان یادگار حضرت امام(ره) است ‌،گفت: خشم مسلمانان علیه اشغالگران قدس شریف، بعد از گذشت حدود سی سال از پیروزی انقلاب اسلامی نشان دهنده عمق اعتقاد مردم به ارزش‌های دینی و اعتقادی است .

وی افزود: دفاع از ملت مظلوم فلسطین که بیش از 60 سال است گرفتار جنایات رژیم صهیونیستی هستند از دیگر اهداف برگزاری راهپیمایی روز قدس است.

وی با بیان این‌که نظام سلطه جهانی به ناحق از رژیم غاصب اسراییل دفاع می‌کند، گفت: حضور و مشارکت مردم در راهپیمایی روز قدس نشان دهنده آن است که مردم قبله اول مسلمانان را فراموش نکرده‌اند و هنوز هم در خصوص آرمان ملت فلسطین و دفاع از ملت فلسطین جدی هستند و آمادگی دارند که در آزادسازی سرزمین‌های اسلامی از دست رژیم صهیونیستی، کمک کنند.

به گفته سبحانی‌نیا، مردم ما در روز جهانی قدس، مظلومیت ملت فلسطین را به گوش جهانیان می‌رسانند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر ضرورت اتحاد گروه‌های فلسطینی، یادآور شد: اتحاد گروه‌های فلسطینی باعث خنثی شدن ترفندهای رژیم صهیونیستی علیه مسلمانان می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet