هدر موبایل
1389/06/06 14:34:00
سرویس سیاسی

تاکید مصباحی مقدم بر بکارگیری روش شهید باهنر و رجائی در اداره کشور

**مصباحی مقدم ساده‌ زیستی،ارتباط تنگاتنگ با مردم و برخورد اسلامی با مسائل را از مهمترین ویژگی‌های دولت‌های شهید رجائی و باهنر دانست و تاکید کرد: دولت این دو شهید بزرگوار همچنین تعامل مثبت و سازنده ای با سایر قوا داشتند و این موجب شده بود که از حمایت خاص و ویژه این قوا نیز بهره‌مند باشند.

"غلامرضا مصباحی مقدم " نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات و اسلامشهر در گفتگو با خبرنگار خانه ملت مهمترین شاخصه دولت‌های شهید باهنر و رجائی را برخورد اسلامی با مسائل دانست و اظهار داشت: تمام وجود این دو شهید بزرگوار چه در دوران مسئولیت در آموزش وپرورش و چه در دوران مدیریت کشور حاوی آموزه‌های اسلامی و تبلور اسلام بود.

وی افزود: آنها انسان‌های متدینی بودند که دین را جامع می دانستند و کفایت لازم را برای اداره کشور داشتند .

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ارتباط تنگاتنگ با مردم را از ویژگی‌های دولت‌های شهید رجائی و باهنر عنوان کرد و گفت:شهیدان رجایی و باهنر انسان‌های مردمی، ساده زیست، پرتلاش، کوشا و مخلصی بودند که علاوه بر عنایت خداوند، رضایت مردم را نیز همراه خود داشتند .

مصباحی مقدم تصریح کرد: استفاده از انسان‌های باکفایت،توانا و مخلص در اداره کشور موجب شده بود با یک ارزیابی و بررسی درست به اداره کشور بپردازند و چنین روش و عملکردی هم باعث شده بود که مورد احترام مردم باشند.

عضو جامعه روحانیت مبارز ، بکارگیری روش شهید رجائی و باهنر در اداره کشور را کارساز و راهگشا دانست و خاطرنشان ساخت: این روش‌ها با مشکلاتی که امروز وجود دارد به خوبی می تواند راهگشا باشد و به حل بسیاری از مسائل و اختلافات منجر شود.

وی به مناسبات سازنده دولت شهید رجائی و باهنر با سایر قوا اشاره کرد و اظهار داشت: دولت این دو شهید بزرگوار تعامل مثبت و سازنده ای با سایر قوا داشتند و این موجب شده بود که از حمایت خاص و ویژه این قوا نیز بهره‌مند باشند.

نماینده مردم تهران در ادامه با اشاره به نامگذاری روز شهادت شهید باهنر و رجائی به نام روز مبارزه با تروریسم گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره مورد تهدید تروریسم قرار داشته است اما با لطف و عنایت خداوند از آن شرایط بحرانی که کشور در اوایل انقلاب با آن روبرو بود و باعث شده بود بسیاری از بزرگان و عزیزان انقلاب را در اقدامات تروریستی از دست بدهیم خارج شده و امروز امنیت و آرامش بر کشور حاکم است.

مصباحی مقدم به توانائی بالای نیروهای امنیتی کشور اشاره کرد و افزود: خوشبختانه توانائی اطلاعاتی وزارت اطلاعات  و سایر نهادهای امنیتی بسیار بالا است و شرایطی فراهم شده است که این نهادها با کمک سربازان گمنام امام زمان به خوبی از ورود نیروهای تروریستی به داخل کشور جلوگیری کرده اند.

نماینده تهران تاکید کرد: امروز وزارت اطلاعات کشورمان در آن حدی از توانائی قرار دارد که بسیاری از اطلاعات را از درون سرویس های اطلاعاتی همین کشورهای بیگانه بدست می آورد؛ مانند آنچه در مورد شهرام امیری و عبدالمالک ریگی رخ داد.

این نماینده مجلس مبارزه با تروریسم را نیازمند اقدامات تبلیغاتی سنگین دانست و گفت: آنچه مهم است این است که با یک کار رسانه‌ای و تبلیغاتی سنگین و همه جانبه ، جنایتکاران و تروریست‌های بین المللی که در راس آن‌ها آمریکا، اسرائیل وانگلیس قرار دارد را رسوا کرده و جهانیان بدانند که این دولت ها که داعیه مبارزه با تروریسم را دارند خود حامیان اصلی جنایتکاران و تروریست‌ها هستند.

عضو جامعه روحانیت مبارز اتهامات مطرح شده علیه جمهوری اسلامی ایران مبنی بر حمایت از تروریست‌ها را بی اساس  خواند و خاطرنشان ساخت: هیچ ملتی در دنیا به اندازه نظام جمهوری اسلامی اهتمام جدی برای مبارزه با تروریسم، دفاع از آزادی و حمایت از نظام‌های آزادی‌گرا و آزادی بخش را نداشته است و این ادعاها پوچ و تو خالی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet