هدر موبایل
1389/06/06 15:33:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

هدفمندکردن یارانه‌ها ستاره درخشان کارنامه دولت است

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حوزه اقتصادی دولت گام‌های مهمی برداشته است، گفت: اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها ستاره‌ای درخشان در کارنامه دولت احمدی نژاد است.

سیدحسین نقوی حسینی روز شنبه و همزمان با پنجمین روز هفته دولت در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به عنوان نمونه‌های بی‌نظیر مدیریت، خاطرنشان کرد: شهید رجایی و باهنر بدون توقع و با پرهیز از اشرافی‌گری و با عشق به خدمت به مردم و با نهایت سادگی و ارتباط مستقیم با توده‌های مردم و با هدف‌گذاری عدالت و خدمت به محرومین و مستضعفین مدیریت می‌کردند.

وی عملکرد دولت احمدی نژاد در حوزه‌های اقتصادی، سیاسی، سیاست داخلی و خارجی حوزه‌های فرهنگی و حوزه اجتماعی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: تاکید دولت بر ارتباط با سازمان‌ها و نهادهای مستقل بین‌المللی در حوزه اقتصادی از گام‌های مهم فعالیت‌ دولت بود به‌طوری که ما امروز برای مقابله با تحریم‌ها و فشارهای کشورهای غربی متوجه می‌شویم که این گام‌ها چقدر موثر بوده‌اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآور شد که دولت در حوزه اقتصادی طوری حرکت کرده است که بتواند متحدان خوبی را در سایر عرصه‌ها در اقصی نقاط دنیا داشته باشد.

وی اضافه کرد روابط اقتصادی که ما با آمریکا لاتین، کشورهای آفریقایی، جنوب شرق آسیا و همچنین شبهه قاره هند برقرار کرده‌ایم امروز به کمک ما می‌آیند به طوری که دولت به راحتی می‌تواند جلوی خسارات و آثار سوء این تحریم‌ها را بگیرد.

نقوی حسینی تحولات در پارس جنوبی را نیز تحولات مثبت در بخش اقتصادی برشمرد و گفت: دولت با سرمایه‌گذاری در بخش توسعه منابع نفتی کشور و تحولاتی که در پارس جنوبی در حوزه نفتی رخ داد تحولات مثبتی در رونق بخشی نظام اقتصادی کشور صورت داد.

وی به حوزه امنیت نیز اشاره کرد وگ فت: دولت احمدی‌نژاد موفقیت‌هایی حوزه امنیت به دست آورد که می‌توان در این خصوص به دستگیری ریگی اشاره کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet