هدر موبایل
1389/06/06 16:10:00
سرویس بین الملل

محکومیت حادثه تروریستی زاهدان از سوی رئیس مجلس بحرین

**رئیس مجلس شورای پادشاهی بحرین در پیامی به رئیس مجلس شورای اسلامی اقدام عناصر تروریست را در انفجار اخیر در زاهدان محکوم کرده و مراتب تاسف و تاثر عمیق خود را به مناسبت شهادت و مجروح شدن جمعی از مردم بی‌گناه در این حادثه تروریستی بیان کرد.

به گزارش خانه ملت، علی‌بن صالح‌الصالح در بخشی از پیام خود این حادثه تروریستی را مصیبتی دردناک خواند و افزود: اینجانب این عملیات جنایت کارانه را محکوم نموده و از خداوند منان می‌خواهم ملت دوست ایران از هرگونه گزندی مصون و محفوظ بدارد.

لاریجانی نیز در پاسخ ضمن قدردانی از ابراز همدردی رئیس مجلس شورای پادشاهی بحرین به این مناسبت تصریح کرد: در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی ایران از این قبیل اقدامات غیرانسانی و منددینی عناصر کوردل تروریست که برای رسیدن به اهداف شوم حامیان خارجی خود به ترور، ایجاد وحشت و ناامنی متوسل شده‌اند، فراوانی است اما هر بار ملت ایران محکم‌تر بر آرمان‌ها و اصول انقلاب اسلامی پای فشرده و عناصر تروریست را به ذلت و خواری کشانده است.

وی در ادامه افزوده است: حاصل این جنایت نیز انزجار و نفرت بیشتر و جوان‌های بیدار از تروریست‌ها و حامیان آنها خواهد بود.

لازم به یادآوری است رئیس مجلس نمایندگان لبنان، کویت و بحرین و دبیرکل اتحادیه بین‌المجالس اسلامی و رئیس اتحادیه بین المجالس جهانی نیز در پیام‌های جداگانه‌ای به آقای لاریجانی مراتب همدردی و تسلیت خود را به این مناسبت اعلام کرد و این واقعه تروریستی را محکوم نمودند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet