انتخابات ریاست جمهوری
1389/06/06 16:49:00
سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی با مثبت ارزیابی کردن عملکرد یکساله دولت:

به کارگیری سیاست انقباضی، تورم را مهارکرده است

**خسته‌بند عملکرد دولت در کنترل تورم را هوشمندانه دانست و تصریح کرد: دولت با هوشمندی، تورم نیمه اول سال را پایین نگه داشت تا پایان سال کارنامه قبولی درباره کنترل تورم داشته باشد.

"حسن خسته بند" نماینده مردم بندرانزلی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت گفت: دولت در حوزه اقتصاد عملکرد خوبی داشته است؛ با سیاست انقباضی تورم را در کشور مهار کرده و تلاش دارد با هدفمند کردن یارانه ها اقتصاد را جراحی کند.

وی ادامه داد: دولت با هوشمندی تورم نیمه اول سال را پایین نگه داشت تا با تورم نیمه دوم سال که به واسطه هدفمند کردن یارانه ها ایجاد می شود، در پایان سال کارنامه قبولی درباره کنترل تورم داشته باشد همچنین دولت و با توجه به مشکل تحریم موفق عمل کرده است.

خسته بند در مورد وجود بیکاری در کشور گفت: اگر نقدینگی در کشور به سمت سرمایه گذاری روانه شود مشکل اشتغال حل می شود؛ این در حالی است که تورم در کشور بیشتر می شود.

نماینده مردم بندر انزلی تصریح کرد: شاهد هستیم که به پروژه های ملی و استانی اعتبارات لازم اختصاص داده نشده است و بسیاری از پروژه ها با کمبود منابع مالی مواجه هستند.

این نماینده مجلس اولویت کاری دولت در حوزه اقتصاد را رشد زیر ساخت ها دانست و خاطر نشان کرد: موازی با تحریم هایی که به کشور تحمیل شده است دولت باید بازار را تنظیم کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet