شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1386/05/09 16:57:00
سرویس سیاسی

عذرخواهی مشاور رسانه‌ای رییس جمهور از نمایندگان مجلس

مهدی کلهر، مشاور رسانه‌ای رییس جمهور در نامه‌ای به رییس مجلس شورای اسلامی از برداشتی که در ذهن برخی نمایندگان از سخنان وی صورت گرفته عذرخواهی کرد.

به گزارش خانه ملت، در نامه کلهر به رییس مجلس آمده است: این مجلس(مجلس هفتم) را یکی از مردمی‌ترین و انقلابی‌ترین مجلس‌ها می‌دانم.

وی در جای دیگری از نامه‌اش آورده است: مجلس شورای اسلامی تنها نهادی است که خود می‌تواند برای حل مسائل و مشکلات مزمن و اساسی کشور، طرح تهیه کند، به بحث بگذارد، تصویب کند و جهت اجرا به قوه مجریه ابلاغ نماید.

وی افزوده است: بدیهی است که قوه مجریه باید آن را به اجرا بگذارد و شما شاهد هستید که کار بزرگ و عظیم برنامه حمل و نقل و ترافیک و سهمیه بندی سوخت یا تبصره سیزده از کارهای بزرگی بود که مجلس محترم و دولت نهم در آن سهم عمده‌ای داشتند.

مشاور رسانه‌ای رییس جمهور تصریح کرده است: چون اصلا قصد اهانت(خدای ناکرده) به هیچکس را نداشته و ندارم، از برداشتی که در ذهن تعدادی از آقایان نمایندگان شکل گرفته پوزش می‌طلبم.

مهدی کلهر همچنین در پایان نامه‌خود آورده است: از نمایندگان محترم که بنده را متذکر شدند تا ارتباطم را با مردم نزدیک‌تر کنم صمیمانه تشکر می‌کنم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet