هدر موبایل
1389/06/07 11:05:00
سرویس صحن
امیدواررضایی با اشاره به لایحه حمایت از خانواده خواستار شد:

بهره‌گیری از نظرات نمایندگان پزشک مجلس

** عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی درقالب اخطار قانون اساسی گفت :بهره‌گیری از نظرات نمایندگان پزشک و متخصص در بررسی لایحه حمایت از خانواده باید صورت گیرد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی خواستار بهره‌گیری از نظرات پزشکی، نمایندگان پزشک و متخصص مجلس در بررسی لایحه حمایت از خانواده شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت امیدوار رضایی نماینده مردم میرقائد و مسجد سلیمان در تذکر آئین‌نامه‌ای با اشاره به ماده 23 اظهار داشت: بیش از 30 نفر از نمایندگان مجلس پزشک و متخصص هستند ضروری است که از نظرات پزشکی این افراد در بررسی لایحه حمایت از خانواده استفاده شود.

وی افزود: بحثهای پزشکی و بهداشتی که در این لایحه مطرح است از جمله بحث بیماریهای مقاربتی می‌طلبد که از نظرات این متخصصان بهره ببریم.

عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به دوره پنهان بیماریهای مقاربتی از جمله ایدز خاطرنشان کرد: باید زوجین را نسبت به اینگونه بیماریهای مقاربتی و آثار سوئی که در صورت عدم توجه به موارد بهداشتی ممکن است به آن مبتلا شود آگاه کرد در غیر این صورت آثار سوء بهداشتی و اجتماعی آن در طول زمان گریبانگیر جامعه خواهد شد.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: لذا در شأن این مجلس با این همه پزشک و متخصص نیست که برای بررسی امور بهداشتی و سلامتی نسبت به یک امر مهم اجتماعی تصمیم‌گیری کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet