هدر موبایل
1389/06/07 13:48:00
سرویس بین الملل
جلالی در جمع خبرنگاران اعلام کرد

گروه روابط پارلمانی اروپا به ایران سفر می‌کند

**سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از سفر گروه روابط پارلمانی اروپا به ایران خبر داد.

"کاظم جلالی" نماینده مردم شاهرود در مجلس در حاشیه جلسه علنی روز یکشنبه 7 شهریور ماه با بیان اینکه گروه روابط پارلمانی جمهوری اسلامی ایران میزبان نمایندگان اروپا است، گفت: تاریخ دقیق سفر این نمایندگان به ایران مشخص نیست و این سفر در آینده نزدیک در فصل پاییز انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه متاسفانه تصویر سیاهی از جمهوری اسلامی ایران توسط منافقین و گروه های تروریستی و عناصر ضدانقلاب برای نمایندگان پارلمان اروپا ترسیم شده، گفت: ما امیدواریم در جریان این سفر نمایندگان پارلمان اروپا از نزدیک با فضای جمهوری اسلامی ایران آشنا شوند و با ملاقات هایی که با مسئولان ایران دارند سوءبرداشت آنها تصریح شود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اضافه کرد: نمایندگان مجلس ایران قبلاً سفری به پارلمان اروپا داشتند که سفر گروه روابط پارلمانی اروپا به ایران در همین راستا و با دعوت جمهوری اسلامی ایران انجام می شود.

جلالی در ادامه از پیوستن خود به صف استیضاح کنندگان وزیر جهاد کشاورزی خبر داد و گفت: اینجانب به دلیل برخی از مشکلات در بخش کشاورزی و دامپروری به صف استیضاح کنندگان وزیر جهاد کشاورزی پیوستم که امیدواریم این استیضاح بعد از هفته دولت در مجلس مطرح شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet