هدر موبایل
1387/02/18 07:53:00
سرویس کمیسیون ها

جلالی: باید به نیروی انتظامی در صیانت از مرزها کمک کرد

مخبر کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: باید به نیروی انتظامی کمک شود تا بتواند از مرزها صیانت کند.

کاظم جلالی نماینده شاهرود در مجلس شورای اسلامی پس از پایان جلسه عصر سه‌شنبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه در این جلسه مسئولین وزارت کشور و همچنین ده ‌مرده استاندار سیستان و بلوچستان حضور داشتند، گفت: هیئتی از این کمیسیون هفته گذشته از مرزهای کشور در استان سیستان و بلوچستان بازدید کردند که در پی این بازدید، جلسه‌ امروز کمیسیون با حضور مسئولین فوق در مورد موضوع امنیت و مرزها در استان سیستان و بلوچستان تشکیل شد.

وی افزود: در ابتدای این جلسه نوعی اقدام معاون وزیر کشور و ده ‌مرده استاندار سیستان و بلوچستان از عملیات انسداد مرزها و اقدامات انجام شده در این راستا گزارشی ارائه کردند و سپس اعضای کمیسیون نیز نقطه نظرات خود را بیان داشتند.

مخبر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: در این جلسه تاکید شد که بحث انسداد مرزها به عنوان یک موضوع جدی باید در دستور کار مجلس باشد و کمیسیون امنیت ملی نیز پیگیری مقوله انسداد مرزها است.

نماینده شاهرود در ادامه اظهار داشت: مساله دیگری که در این مورد نیاز است وجود هماهنگی و همکاری کامل بین نهادهای مسئول است که وزارت کشور باید نقش محوری خود را در این مورد اعمال کند، و به نیروی انتظامی کمک جدی شود تا بتوانند مرزها را صیانت کنند.

وی در پایان گفت: چنین جلساتی در آینده نیز ادامه داشته باشد و به طور مرتب گام‌های برداشته شده در این زمینه را به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اطلاع دهند. این مقوله باید در بحث‌ بودجه‌های سنواتی نیز به شکل جدی دیده شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet