شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/06/08 12:21:00
سرویس سیاسی
نماینده کرمان تاکید کرد:

برای مبارزه با تروریسم،مردم و سازمان‌های اطلاعاتی هوشیار باشند

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:برای مبارزه با تروریسم درکشور،مردم و سازمان های اطلاعاتی هوشیاری باشند.

"غلامرضا کرمی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت،با اشاره به نامگذاری هشتم شهریورماه به نام روز مبارزه با تروریسم در کشور،گفت:آنچه که مهم است، تروریسم یک جریان سازمان یافته ای است که مورد حمایت دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده کرمان و راور با اشاره به اقدامات تروریستی پس از پیروزی انقلاب اسلامی در کشور،خاطرنشان کرد:ازهمان زمان پیروزی انقلاب اسلامی تروریست‌ها همواره سعی کرده‌اند که به نظام جمهوری اسلامی ضربه بزنند.

وی برای نمونه به انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی و انفجار دفتر نخست وزیری که منجر به شهادت ،شهیدان رجایی و باهنر شد،اشاره کرد و گفت:دشمنان جمهوری اسلامی همواره دشمنی خود را با حمایت از گروه‌های تابلوداری همچون منافقین نشان داده‌اند.

عضو فراکسیون اصولگرایان ،خواستار هوشیاری ملت و سازمان‌های اطلاعاتی برای مقابله با تروریسم شد و افزود: توجه به اینکه جمهوری اسلامی دشمنان قسم خورده‌ای دارد،همواره لزوم هوشیاری بیش از پیش مردم و دستگاه‌های اطلاعاتی را برای حفظ نظام  می طلبد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet