هدر اصلی
1389/06/08 13:49:00
سرویس اقتصادی
نماینده قائم شهر خبر داد:

پیگیری جدی برای احیای نساجی مازندران

**نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه و جویبار با اشاره به پیگیری احیای نساجی مازندران، آن را یکی از دغدغه‌های حال حاضر منطقه عنوان کرد و گفت: دغدغه اصلی ما در حوزه انتخابیه بحث پیگیری وعده رئیس جمهور مبنی بر احیای کارخانجات نساجی مازندران است.

"سید علی ادیانی راد" نماینده قائم‌شهر، سوادکوه و جویبار در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت بر پیگیری احیای نساجی مازندران تاکید کرد و گفت: یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی که در حال حاضر برای مردم منطقه به جهت منافع اقتصادی و اجتماعی آن مطرح است، موضوع احیای نساجی مازندران است که با پیگیری‌های مستمر به جاهای خوبی رسیده‌ایم، اما تا نهایی شدن کار باید پیگیری‌های جدی‌تری صورت گیرد.

نماینده مردم سوادکوه همچنین به پیگیری یکی دیگر از وعده‌های رئیس جمهور در این منطقه اشاره کرد و گفت: پیگیر احداث کارخانه کُک سازی در سوادکوه هستیم که این هم از وعده‌های رئیس جمهور در سفرهای استانی است و در مورد آن معتقدیم باید از اتلاف وقت جلوگیری کرد تا زمان بیش از این از دست نرود.

ادیانی راد در ادامه به پیگیری انتقال گاز به شهرستان سوادکوه اشاره کرد و گفت: اصل قضیه گازرسانی به سوادکوه با همت دوستان حل شده است و بعد از این باید به دنبال توسعه گازرسانی به روستاها باشیم.

وی در پایان از پیگیری مستمر این طرح‌ها خبر داد و گفت: برای پیگیری این طرح‌ها با رئیس‌جمهور وزیر نفت، وزیر صنایع، وزیر اقتصاد ومجموعه مدیران میانی مربوط به این حوزه‌ها جلسه داشته‌ایم و این جلسات تا رسیدن به نتایج نهایی ادامه خواهد داشت.

شرکت نساجی مازندران در سال 1336 به موجب اجازه وزارت اقتصاد وقت و تحت نظارت سازمان برنامه و بودجه در زمینی به مساحت تقریبی 30 هکتار با بخشهایی از قبیل سالن‌های ریسندگی، بافندگی، رنگرزی، تکمیل فاستونی و سالنهای پشتیبانی و رفاهی در بخش شرقی شهرستان قائمشهر احداث گردید . این کارخانه در سال‌های بعد از انقلاب به دلایل گوناگون از رونق خود فاصله گرفت تا اینکه در سال‌های اخیر موضوع احیای آن مطرح شد. احیای این کارخانه به زعم بسیاری از مردم مازندران می‌تواند رونق دوباره‌ای به اقتصاد و معیشت مردم این منطقه ببخشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet