هدر اصلی
1389/06/08 14:25:00
سرویس بین الملل

ملاقات ادیانی‌راد با سفیر برزیل

**علی ادیانی‌راد رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران - برزیل امروز با سفیر برزیل در تهران،در محل ساختمان مشروطه مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

"سید علی ادیانی راد" نماینده قائمشهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت با اعلام این خبر گفت: بنا به در خواست سفیر برزیل در ایران،اینجانب بعنوان رئیس گروه دوستی پارلمان ایران و برزیل، ملاقاتی با سفیر برزیل در ساختمان مشروطه مجلس داشتم.

وی با بیان اینکه در این جلسه سفیر برزیل ضمن اعلام آمادگی سفر گروه دوستی پارلمانی برزیل- ایران به تهران،تقاضا داشت که یکی ار سناتورهای معروف و تئوریسین اقتصادی برزیل به ایران سفر کند،گفت: اینجانب ضمن استقبال از سفر گروه دوستی پارلمانی برزیل- ایران به تهران، اعلام کردم که از سفر اقتصاددان برزیلی به ایران نیز استقبال میکنیم.

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران- برزیل تصریح کرد: در این جلسه به برخی از ویژگیهای پارلمان 2 کشور، ضرورت تقویت روابط پارلمانی به منظور استقاده از تجارب 2 پارلمان در حوزه قانونگذاری و نظارت، ضرورت همکاری بین المللی 2 کشور برای دموکراتیزه کردن نهادهای بین المللی و اقدام مثبت برزیل و ترکیه در بیانیه تهران در مورد ان‍رژی صلح آمیز هسته ای ایران بحث و گفت و گو شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet