ولادت حضرت امام رضا (ع)
1389/06/08 16:47:00
سرویس بین الملل
ملاقات سفیر برزیل در تهران در دیدار با ادیانی‌راد:

بیانیه تهران چشم انداز روشنی در مسئله هسته‌ای ایران است

**آنتونیولوئیز اسپینولا سالگادو سفیر برزیل در تهران ظهر امروز با سیدعلی ادیانی‌راد رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران - برزیل دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش خانه ملت، رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و برزیل با اشاره به روابط خوب دو کشور و نزدیکی دیدگاه های جمهوری اسلامی ایران و برزیل در صحنه تحولات بین المللی گفت: وجود ظرفیت های فراوان برای توسعه هرچه بیشتر ارتباطات و همکاری های دوجانبه، ارتقاء روابط در سطوح مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی را اقتضاء می کند.

وی در ادامه بر اهمیت تعمیق و گسترش روابط پارلمانی دو کشور تاکید کرد و افزود: مجلس شورای اسلامی از توسعه مناسبات و همکاری های پارلمانی بین دو کشور در تمامی عرصه ها استقبال می کند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانیه تهران بر حقانیت جمهوری اسلامی ایران در استفاده از انرژی صلح آمیز هسته ای گفت: جمهوری اسلامی ایران استفاده از انرژی صلح آمیز هسته ای را حق همه ملت ها می داند که بایستی کشورهای مستقل با انتقال دانش و تجربایت خود با یکدیگر زمینه استفاده از این انرژی را تسهیل کنند.

در ادامه این دیدار سفیر برزیل در تهران نیز با تاکید بر توسعه و گسترش روابط برزیل و ایران در تمامی عرصه ها به ویژه عرصه های بین المللی گفت: ضرورت دارد رفت و آمدهای پارلمانی و مقامات دولتی دو کشور در جهت تحکیم و تقویت منافع ملت ها افزایش یابد.

وی در پایان با اشاره به بیانیه تهران آن را چشم انداز روشنی در مسائل هسته ای ایران دانست و اظهار امیدواری کرد امکان تحقق این بیانیه هرچه زودتر فراهم گردد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet