هدر موبایل
1387/02/18 12:54:00
سرویس صحن

کوچک زاده نسبت به عدم قرائت گزارش 77 تن از نمایندگان به وزیر اطلاعت تذکر داد

مهدی کوچک زاده در پایان جلسه علنی روز چهارشنبه طی یک تذکر آیین نامه ای اظهار داشت: مبنا و انگیزه از تنظیم آن تذکر سخنان بی پایه و اساسی بود که در رسانه های عمومی انعکاس یافت و می توانست موجب تحریف نظرات امام رحمه الله علیه گردد و منافع ملی را مخدوش نماید.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، کوچک زاده خاطرنشان کرد: نظر به اینکه امروز متنی از سوی گوینده به دست نمایندگان رسیده که حاکی از آن است که برداشت صورت گرفته از حرف های ایشان خلاف قرائتی است که خودشان دارند و برداشت های صورت گرفته را تکذیب نموده اند به توصیه دوستانی که حرمتشان عقلا باید حفظ شود از تذکر خود انصراف دادم.

نماینده تهران ادامه داد: یاداور می شوم همکاران محترمی که در تذکر یاد شده با اینجانب همراهی نموده اند هم در امضای تذکر مذکور مستقل بوده اند و هم در پیگیری قرائت یا عدم قرائت آن مستقلند.

در این هنگام محمدحسن ابوترابی فرد که ریاست جلسه علنی را بر عهده داشت از وی خواست تا به سخنان خود خاتمه دهد اما کوچک زاده با اصرار خواستار ادامه سخنان خود بود.

این گزارش می افزاید: این اقدام وی با واکنش برخی از نمایندگان مواجه شد که با فریاد دو دو مخالفت خود را با کوچک زاده اعلام کردند.

کوچک زاده گفت: آقایانی که طاقت هیچ حرفی خلاف نظر خود را ندارند می توانند دو دو کنند اما شما نباید تریبون بنده را قبل از پنج دقیقه ببندید.

وی تصریح کرد: بنده برای رفع نسبی آثار عدم قرائت تذکرم جمله ای از حضرت امام (ره) از این تریبون مقدس برای همه کسانی که دستشان به تریبون های عمومی می رسد به پیشگاه ملت عزیز هدیه می نمایم.

اما در این هنگام محمدحسن ابوترابی فرد سخنان وی را قطع کرد و اظهار داشت: جنابعالی کاملا توضیح فرمودید که فرمایش شما در دو قسمت بود. کاملا هم بیان فرمودید. اولا تذکرتان این بود که چرا تذکر دیروز جمعی از نمایندگان قرائت نشده و بعد هم بیان داشتید که به دلیلی که آنچه رسانه ها گفتند خلاف آن قرائت بوده ما الان از تذکرمان انصراف دادیم. این بیان کاملی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet