هدر موبایل
1389/06/08 17:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
حیدری:

تصویب اعتبارات خوب درحوزه فرهنگ مهمترین دستاورد دور سوم سفرها دولت است

**نماینده مردم فارسان، اردل، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: سفر سوم رییس جمهور نسبت به دو سفر قبل موفق تر بود.

نورالله حیدری در گفت‌وگو با ایسنا افزود: « تصویب اعتبارات خوب در حوزه فرهنگ» ، « تاکید بر شروع عملیات راه آهن استان» ، « اتصال استان به آزادراه سراسری کشور» و« اضافه شدن 5 طرح بزرگ صنعتی به مجموع طرح های استان» از مهم ترین دستاوردهای سفر سوم هیات دولت به این استان است.

وی تصریح کرد: ایجاد فرصت شغلی و پرداخت 200 میلیارد تومان تسهیلات فقط در حوزه اشتغال جوانان فارغ التحصیل و بانوان از دیگر دستاوردهای سفر سوم هیات دولت به استان است.

حیدری با بیان اینکه احداث بیمارستان قلب و دانشکده پرستاری و مامایی در سفر سوم تصویب شده، اظهار داشت: اعتبارات خوبی برای تجهیز صدا و سیمای مرکز استان، توسعه باغات و صنایع تبدیلی کشاورزی در استان در سفر سوم پیش بینی شده است.

نماینده مردم فارسان،اردل،‌ کیار و کوهرنگ با اشاره به اهمیت ورزش خاطرنشان کرد: در حوزه ورزش اعتبارات خوبی برای ساخت سالن ها و مجموعه های ورزشی تصویب شده است.

به گفته حیدری، در حوزه بهداشت و سلامت، ساخت خانه‌های بهداشت و استخدام پرستاران مورد نیاز نیز مورد توجه قرار گرفته است.

وی گفت: طبق مصوبه دولت در سفر سوم به استان، در خصوص تجهیز فرودگاه شهرکرد و افزایش تعداد پروازها اقدامات لازم انجام خواهد شد.

حیدری تصریح کرد: اعتبارات خوبی در حوزه صنعت سدسازی و انجام طرح های آبخیزداری در استان در دور سوم سفر هیات دولت به استان اختصاص داده شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet