ایام محرم 1398
1389/06/08 18:06:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم مهاباد:

آشنایی با چالش‌ها و پتانسیل‌های مناطق مختلف از مزایای سفرهای استانی است

**نماینده مردم مهاباد در خانه ملت،« حضور رییس جمهور و وزرا در جمع مردم» و « آشنایی با چالش ها و مشکلات و همینطور امکانات و پتانسیل های مناطق مختلف» را از جمله مزایا و برکات سفرهای استانی هیات دولت عنوان کرد.

جلال محمود زاده، در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه سفرهای استانی هیات دولت حرکتی مبارک و خوب است که برکات و ثمرات زیادی به دنبال داشته است، افزود: افزایش تعامل مردم و مسوولان، دلگرمی مردم و افزایش فعالیت و پیگیری مسوولان و مدیران اجرایی از عمده مزایای این سفرها عنوان کرد.

وی با تاکید براجرایی شدن مصوبات استانی دولت در استان ها،‌ افزود: البته عدم تحقق و اجرایی شدن مصوبات این سفرها از اهمیت و ارزش سفرها می‌کاهد لذا انتظار مردم تحقق آنهاست.

نماینده مهاباد در خصوص راهکارهای بهبود کیفی و کار آمدی سفرهای استانی گفت: بهتر است قبل انجام سفر، کمیته‌ای متشکل از مدیران استانی و اجرایی از وزارتخانه‌های مختلف در مناطق حضور یابند تا پروژه‌های پیشنهادی کارشناسانه و مطابق با نیازها مطالعه و بررسی شود و در مرحله بعد رییس جمهور و وزرا با حضور در استان مربوطه کارشناسانه تر این پیشنهادات را بررسی کرده و انتخاب بهتری داشته باشند.

محمودزاده گفت: نباید به دنبال این باشیم که تعداد مصوبات را افزایش دهیم بلکه باید به دنبال کیفیت باشیم تا پروژه‌هایی اجرایی تر و مفیدتر داشته باشیم.

این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه مصوبات خوبی در بخش کشاورزی در استان داشتیم، اظهار کرد: « ساخت پایاب سدهای احداث شده استان»،« بتن ریزی سدهای درجه3 و4»،« احداث سدهای کوچک و بزرگ با همکاری وزارت نیرو و جهادکشاورزی»، « آبیاری تحت فشار » و« طرح های نیمه تمام و صنایع تبدیلی » از عمده ترین مصوبات سفرهای استانی در بخش کشاورزی در آذربایجان غربی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet