هدر اصلی
1389/06/08 12:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها

انتقاد احمدی‌بیغش از اظهرات نادران

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با انتقاد از اظهارات روز گذشته الیاس نادران گفت: این اظهارات برخلاف آیین نامه داخلی مجلس بود.

محمود احمدی بیغش در گفت‌وگو با ایرنا تصریح کرد: مسائل مطرح شده از سوی نادران ، مسائل شخصی و برای خوشایند بعضی‌ افراد بود.

بیغغش افزود: تاسف من از این آقا نیست بلکه تاسف بیشتر بنده از این است که کسانی که باید تذکر می‌دادند این کار را انجام ندادند و تاسف بالاتر اینکه رییس مجلس نیز این موضوع را رعایت نکرد.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: ما نماینده‌هایی که باید الگو باشیم متاسفانه حداقل‌ها را رعایت نمی‌کنیم و مطالبی را علیه مسوولان مطرح می‌کنیم که نه تنها سازنده نیست بلکه تخریبی نیز می‌باشد.

وی ادامه داد: حداقل این است که آقایان به آیین‌نامه‌ای که خود نماینده‌های مجلس تهیه کرده اند احترام بگذارند به آیین‌نامه‌ای که می‌گوید سوال از وزرا باید در چارچوب آنچه باشد که نماینده سوال کننده آن را مکتوب کرده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین با اشاره به اتهامات نظیر شرابخواری و رقاصی در همایش ایرانیان خارج از کشور ، تصریح کرد: رییس جمهور بیش از حد در قبال بعضی از افراد کوتاه می‌آیند و معاونت حقوقی رییس‌جمهور باید این اتهامات بی‌جا، ناروا و نادرست را پیگیری و طبق قانون دستگاه قضایی نیز باید با آن برخورد کند.

وی اضافه کرد: اینکه هر کسی از هر جایی قهر کرد و از هر جایی عقده‌ای داشت سر رییس‌جمهور و یا دولت خالی کند خیلی بی‌انصافی است.

احمدی‌بیغش به توصیه‌های مقام معظم رهبری در خصوص وحدت نیز اشاره کرد و گفت: چند روزی بیش نیست که رهبر معظم انقلاب مسوولان را به وحدت توصیه کردند ولی برخی اقدامات مجلسیان در این راستا نیست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet