انتخابات ریاست جمهوری
1387/02/18 12:16:00
سرویس صحن

نطق پیش از دستور محمد علیخانی

محمد علیخانی با بیان اینکه هر روز بر انبوه افراد زیر خط فقر افزوده می‌شود از افزایش فقر و تورم و سفره‌های خالی مردم انتقاد کرد.

به گزارش خانه ملت، نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز، سومین ناطق پیش از دستور جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی در ابتداء‌ ضمن اظهار تأسف از آنچه آنرا تحریف سخنان جناب آقای خاتمی و تلاش عده‌ای برای رسیدن به اهداف سیاسی با تخریب دیگران عنوان کرد، از نمایندگانی که در تذکر خود تجدیدنظر کردند، تشکر نمود.

وی با خاطر نشان کردن اینکه سوابق حضرت آیت‌الله صانعی، شاگرد و یار دیرینه حضرت امام نیز بر همگان روشن است، نسبت به هجمه صورت گرفته علیه ایشان انتقاد کرد.

علیخانی در ادامه با بیان اینکه انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی با تمام حرف و حدیثهایی که داشت سپری شد، افزود: در جریان این انتخابات افرادی همچون اینجانب با سعایت بدخواهان، اکاذیب هتاکان و در نهایت بداخلاقی، برچسب "نامسلمانی"  خوردند و بدینگونه از گردونه رقابتهای کنار گذاشته شدند.

به گفته نماینده قزوین پایان یافتن انتخابات با پرسشهایی از قبیل این که واقعاً معیار این رد صلاحیتها چه بود؟ چه مبنای قانونی را می‌توان برای این رد و تأییدهای تناوبی پیدا کرد؟ آغاز می شود.

وی در بخش دیگری از نطق خود با بیان اینکه هر روز بر انبوه افراد زیر خط فقر افزوده می‌شود از افزایش فقر و تورم و سفره‌های خالی مردم انتقاد کرد.

علیخانی همچنین با بیان اینکه در دانشگاههای دولتی در استان همچون دانشگاه بین‌المللی امام خمینی و پیام نور قزوین،دامنه محدودیتها و سیاستهای سختگیرانها بر دانشجویان بیشتر از آنکه تداعی‌کننده محیط علمی باشد، فضای پادگانهای آموزشی را در ذهن ایجاد می‌کند،  تداوم چنین فضایی را در تعارض با دو مفهوم نوآوری و شکوفایی دانست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet