ولادت حضرت امام رضا (ع)
1389/06/09 10:26:00
سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی با اشاره به عملکرد دولت:

مردم از واگذاری مسکن مهر راضی هستند

**نماینده لاهیجان تاکید کرد: دولت اولویت کاری خود در سال آینده را باید اجرای مصوبات استانی قرار دهد، چرا که اگر مصوبات استانی هیات دولت اجرا شود، شاهد رشد اقتصادی بالایی خواهیم بود.

"یوسف قاسمی گولک" نماینده لاهیجان و سیاهکل در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت عملکرد یکساله دولت در حوزه اقتصادی را مثبت ارزیابی کرده و افزود: دولت در بعضی از بخشهای اقتصادی به خصوص در شهرستانها خوب عمل کرده به عنوان مثال مردم از واگذاری مسکن مهر بسیار راضی هستند.

وی با با انتقاد از تخصیص نیافتن بودجه سال 89 به دستگاههای اجرایی گفت: با وجود عملکرد مثبت دولت شاهد هستیم که متاسفانه پس از گذشت 6 ماه از سال بودجه جاری سال 89 به دستگاههای دولتی ابلاغ نشده و بسیاری از دستگاهها با استفاده از تنخواهگردان اداره می شوند.

وی ادامه داد: دولت هر چه سریعتر باید بودجه جاری وزارتخانه ها و دستگاههای دولتی را تخصیص دهد تا مشکلات به وجود آمده در برخی ادارات حل شده و مشکلات مالی جدیدتری به وجود نیاید.

نماینده لاهیجان یکی از اولویتهای کاری دولت در سال آینده را اجرای مصوبات استانی دانست و تصریح کرد: چنانچه مصوبات استانی هیات دولت اجرا شود شاهد رشد اقتصادی بالایی خواهیم بود.

قاسمی  ابراز امیدواری کرد: با افتتاح پروژه های عمرانی نیمه کاره در استانها زیر ساختها رشد پیدا کرده و مشکل بیکاری حل شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet