هدر اصلی
1389/06/09 14:47:00
سرویس سیاسی
نماینده مردم دورود و ازنا:

رهنمودهای رهبر معظم انقلاب آثار وضعی خوبی داشت

**نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب درخصوص وحدت قوای سه گانه افزود: قوای سه‌گانه ضمن حفظ اتحاد با یکدیگر نباید دنبال ایرادگیری از یکدیگر باشند و بخواهند توپ را به زمین هم بیندازند.

"عزت الله دهقانی" در گفتگو با بامداد افزود: این استراتژی‌ترین رهنمود معظم‌له الحمدالله آثار وضعی خوبی در روحیه افراد داشت. همچنان که چند روز بعد از آن دیدار، جلسه همگرایی و هماهنگی مجلس و دولت با حضور وزرا و نمایندگان مجلس به همراه رئیس‌جمهور و رئیس‌مجلس تشکیل شد و بنده هم توفیق داشتم در آن جلسه کارگشا حضور یابم.

دهقانی درباره یکی دیگر از توصیه‌های رهبر معظم انقلاب درباره جلوگیری از واردات بی‌رویه کالا از خارج نیز گفت: مقام معظم رهبری به دولت فرمودند که واردات را مدیریت کند. نباید این‌گونه باشد که بدون توجه و بی‌معیار دروازه‌های مملکت به روی کالاهای خارجی باز باشد تا آن واردات خارجی، تولیدات داخلی را از رونق بیندازد و یا مشکلات دیگری به وجود آورد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات ادامه داد: انصافاً دیدم که هیأت‌دولت و وزرا در این جهت به دنبال راه‌حل بودند و راهکارهای مناسبی هم ارایه کردند و من امیدوارم فرمایشات مقام معظم رهبری جامه عمل به خود بپوشاند.

دهقانی در مورد روز قدس نیز گفت: همان‌گونه که امام راحل فرمودند و مقام معظم رهبری هم بر آن هر سال تأکید داشته‌اند، یکی از آرزوهای مهم جهان اسلام آزادسازی قدس شریف است. مسجد‌الاقصی، قبله اول مسلمانان بود و هنوز هم مسلمانان به قبله اول خود عشق می‌ورزند؛ بنابراین توطئه صهیونیست‌ها و استکبار جهانی در جهت اشغال قدس را حداقل با راهپیمایی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان محکوم می‌کنیم. وی در پایان افزود: امیدوارم مردم غیور ایران با اتحاد و هماهنگی‌شان، به جهانیان ثابت کنند که همچنان بر سر عهد و پیمان با امام راحل و مقام معظم رهبری هستند و ان‌شا‌ء‌الله امسال توفنده‌تر و قوی‌تر از سال‌های قبل، در صحنه حضور یابند.

وی تأکید کرد: در بحث اشتغال استان باید به یک نگاه واحد رسید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet