هدر موبایل
1389/06/10 09:41:00
سرویس اقتصادی
نماینده دشتستان:

هیچ‌کدام از تعهدات وزارت نفت در مورد استان بوشهر اجرایی نشده است

**نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هیچ‌کدام از تعهدات وزارت نفت در مورد استان بوشهر اجرایی نشده است.

"ایوب پاپری‌مقدم" در گفت و گو با نشریه نصیر بوشهر با اشاره به هفته دولت گفت: از زمانی که هفته دولت مرسوم شده است شاهد خیر و برکت فراوانی بوده‌ایم و اگر چه ممکن است پروژه‌ای به جای 2 سال 4 سال طول بکشد اما کم و بیش طرح‌هایی که در هفته دولت افتتاح می‌شوند به اجرا می‌رسند.

پاپری‌مقدم خاطرنشان کرد: استان بوشهر نیز که جزو استان‌های محروم بوده است شاهد پیشرفت‌های خوبی در بخش راه‌های روستایی، آب و فاضلاب، برق و طرح‌های گازرسانی بودیم و پروژه‌های جدیدی نیز تعریف شده‌اند و در دست اجرا هستند که به مناسبت دیده شدن آنها در هفته دولت به آنها اعتبار اختصاص داده می‌شود.

وی ابراز امیدواری کرد امسال نیز مثل سال گذشته این هفته برای استان پرخیر و برکت باشد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس در ارزیابی نحوه اجرایی شدن مصوبات سفرهای استانی در مورد استان بوشهر نیز گفت: 950 میلیارد تومان از مصوبات سفرها اجرایی نشده و هیچ‌کدام از تعهدات وزارت نفت اجرایی نشده است که البته قرار بود در آستانه هفته دولت برخی پروژه‌ها شروع شود اما من اثری نمی‌بینم.

پاپری‌مقدم خاطرنشان کرد یکی از این پروژه‌ها مربوط به طرح‌های قرارگاه خاتم بود که قرار بود شروع شود اما اتفاقی نیفتاد.

وی افزود: محدود کردن تعهدات دولت در یک استان فقط به وزارت نفت از ابتدا اشتباه بود و باید یکی از بندهای دور سوم سفرها این باشد که تعهدات سفرهای استانی به دولت بازگردد و نه اینکه فقط یک وزارتخانه خاص پاسخگو باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet