هدر اصلی
1389/06/11 14:49:00
سرویس فرهنگی
ذوالقدر:

برخورداری از نعمات شب قدرموجب نزدیکی گروه‌های سیاسی می‌شود

**نماینده مردم بندرعباس، قشم ،حاجی آباد و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برخورداری از فیوضات ماه مبارک رمضان و شب‌های قدر موجب خواهد شد روح صیقل یافته و بستر لازم در خصوص رسیدن به وحدت در میان گروه‌ها و افراد حاصل شود.

  "سید مصطفی ذوالقدر" در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص تاثیر شب های قدر در رسیدن به وحدت در میان افراد و گروه های سیاسی جامعه اظهار داشت: شب قدر به دلیل اینکه سرنوشت یکسال آینده افراد و اشخاص در آن رقم می خورد از جایگاه والایی در دین و مذهب ما برخوردار است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: هنگامی که در شب قدر انسان با خدای خود خلوت می کند و در صدد توبه برمی آید، دل رقیق می شود همان طور که انتظار دارد خدواند او را مورد مغفرت قرار دهد او نیز باید از کاستی ها دیگران بگذرد.
وی خاطرنشان کرد: شب قدر موجب می شود تا گناهان چون یخ در گرمای تابستان ذوب شوند بنابراین همه ما باید در راهی حرکت کنیم که رضای خدواند و مصالح کشور را رقم زند.
این نماینده مجلس شورای اسلامی یادآورشد: گروه ها و جریان های سیاسی باید به گونه ای حرکت کنند که رشد و شکوفایی و حرکت به سمت خودکفایی را در سایه شبهای قدر و رسیدن به وحدت شکل گیرد. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet