هدر اصلی
1389/06/11 14:50:00
سرویس سیاسی
نظرسنجی‌ها نشان داد؛

نارضایتی گسترده آمریکایی‌ها از کنگره

**بر اساس نتایج یک نظر سنجی، نارضایتی مردم آمریکا روز به روز از عملکرد کنگره بیشتر می‌شود و مشخص نیست کدام حزب در انتخابات میان دوره‌ای کنگره در ماه نوامبر پیروز خواهد شد.

به گزارش خانه ملت به نقل از روزنامه امریکایی یو اس ای تودی، در آخرین نظرسنجی درباره عملکرد دموکرات ها و جمهوری خواهان کنگره آمریکا، مشخص شد که مردم آمریکا از عملکرد احزاب کنگره به شدت ناراضی اند و تعدادی نیزعملکرد جمهوری خواهان را بهتر از دموکرات ها دانسته اند.

مردم آمریکا درباره عملکرد دموکرات ها و جمهوری خواهان در زمینه هزینه های دولت فدرال در کنگره بر این باورند که هیچ کدام ازاحزاب حاضر نتوانسته اند به خوبی در این زمینه مانور دهند و مشکل اقتصادی آمریکا را حل کنند.

بر اساس این نظرسنجی، " نانسی پلوسی " رئیس مجلس نمایندگان دموکرات و "هری رید" رئیس مجلس سنای آمریکا در زمان ریاست خود به شدت بد عمل کرده اند .

بر اساس این گزارش، 35 درصد از شرکت کنندگان این نظرسنجی دموکرات ها را در زمینه هزینه های فدرالی موفق تر دانسته اند و 50 درصد نیز جمهوری خواهان را در مسائل اقتصادی بهتر می دانند.

با توجه به این نظرسنجی، محبوبیت دموکرات ها نزد مردم آمریکا کاهش قابل توجهی داشته است، که این وضعیت برای دموکرات های کنگره اصلا مطلوب نیست .

این در حالی است که تنها 61 روز به برگزاری انتخابات میان دوره ای کنگره آمریکا باقی مانده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet